Önceki Sonraki
Zekât Toplumsal Barışı Sağlıyor
Boğulmalara Karşı Uyarı
​Uygulamalı Hac Ve Umre Dersi
Öğrencilerin Hünerleri Sergilendi
Elinde Dinamit Patladı

ŞEHİR HASTANESİ TALEBİNİ BAKANA İLETTİ

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile bir araya gelen Batman Milletvekili Özdemir, Batman'a şehir hastanesi yapılması konularını görüştü.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-04-21 13:17:57 eklenmiş

 

TESPİT ETTİĞİ SORUNLARI BAKANLARA İLETTİ

Batman’a her gelişinde Merkez, ilçe, belde, köy ve mezralarda çalışma yürüten Milletvekili Özdemir, halkın taleplerini tek tek not aldı. Tespit ettiği sorunların giderilmesi ve kente yeni yatırımların yapılması için Milletvekili Özdemir, Ankara’da Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u makamlarında ziyaret etti. Bir günde iki bakanı ziyaret eden Milletvekili Özdemir, Batman’ın taleplerini iletirken, bugün de Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret edecek.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile bir araya gelen Milletvekili Özdemir, 200 yataklı hastanenin 500 yataklı olarak revize edilmesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yapılması, Ağız ve Diş Sağlığı için yeni hizmet binasının yapılması, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin bir an önce bitirilmesi ve Batman'a şehir hastanesi yapılması konuları görüşüldü. 

HASANKEYF’E YENİ KENT MEYDANI

Bir sonraki ziyaretinde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile bir araya gelen Milletvekili Özdemir, il halk kütüphanesinin bitirilmesi için ödeneğin bir an önce gönderilmesi, Hasankeyf Müzesinin idari bölümüne kavuşması, Hasankeyf müzesinin ihtiyaç duyduğu personel kadrosunun verilmesi ve Hasankeyf’in dokusuna uygun kent meydanının kazandırılması konularını masaya yatırdı. Ayrıca ilçelerde yapılması düşünülen projeler için Milletvekili Özdemir, bakanlarla görüş alışverişinde bulundu. 
“ZİYARETLERİMİZ OLDUKÇA VERİMLİ GEÇTİ” 
Bakanlılar nezdinde yapmış olduğu ziyaretler hakkında bilgi veren Milletvekili Özdemir, “Yoğun bir seçim çalışmasının ardından kentimizin sorunlarını gidermek mevcut yatırımların hızlanması ve yeni yatırımların yapılması hususunda Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u makamlarında ziyaret ettik. Oldukça verimli geçen ziyaretlerimizde bakanlarımızdan bazı konularda sözler aldık. Batmanımızı kalkındırmak ve hizmetlerin devamını sağlamak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Batmanlılar her şeyin en güzeline layıktır” dedi.

ABDURRAHMAN ÖZMEN

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
YERALTI ŞEBEKESİNE BORU HATTI

Batman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri (BASKİ) Müdürlüğü, 1 Ocak – 15 Mayıs 2019 tarihleri arasındaki dönemi kapsayan 4,5 aylık hizmet ve faaliyet raporunu kamuoyuyla paylaştı.

Zekât Toplumsal Barışı Sağlıyor

Zekâtın toplum barışını sağlayan önemli bir ibadet olduğunu belirten İTTİHADUL ULEMA Genel Başkan Yardımcısı Beşir Şimşek, günümüzde zekât ibadetinin her zamankinden daha çok ihya edilmesine ihtiyacın olduğunu söyledi.

Boğulmalara Karşı Uyarı

Batman Valiliği, serinlemek amacıyla sulama kanallarına girilmemesi konusunda vatandaşları uyardı.

VALİ HALKLA BULUŞTU

Vali Hulusi Şahin, Valilik tarafından düzenlenen Mayıs ayı “Halk Günü” toplantısında, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

ÜNİVERSİTEDE 2 BİN KİŞİLİK İFTAR

Batman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından organize edilen iftar programı, tasavvuf müziği eşliğinde huzur ve kardeşlik kampüsünde düzenlendi.

​Uygulamalı Hac Ve Umre Dersi

Batman’da imam hatip lisesinde öğrencilere uygulamalı olarak hac ve umre dersleri veriliyor.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.