Önceki Sonraki
ZARARLI SİNEK MÜCADELESİ BAŞLATILDI
“Belediyemize haksızlık yapıldı”
TAZİYE MESAJI
İLÇE GENÇLİK VE SPOR’DA YAZ HAREKETİ
İKİ AİLE ARASINDA KAVGA: 1 kişi öldü 2’si ağır 4 kişi yaralandı

ŞEHİR HASTANESİ TALEBİNİ BAKANA İLETTİ

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile bir araya gelen Batman Milletvekili Özdemir, Batman'a şehir hastanesi yapılması konularını görüştü.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-04-21 13:17:57 eklenmiş

 

TESPİT ETTİĞİ SORUNLARI BAKANLARA İLETTİ

Batman’a her gelişinde Merkez, ilçe, belde, köy ve mezralarda çalışma yürüten Milletvekili Özdemir, halkın taleplerini tek tek not aldı. Tespit ettiği sorunların giderilmesi ve kente yeni yatırımların yapılması için Milletvekili Özdemir, Ankara’da Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u makamlarında ziyaret etti. Bir günde iki bakanı ziyaret eden Milletvekili Özdemir, Batman’ın taleplerini iletirken, bugün de Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret edecek.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile bir araya gelen Milletvekili Özdemir, 200 yataklı hastanenin 500 yataklı olarak revize edilmesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yapılması, Ağız ve Diş Sağlığı için yeni hizmet binasının yapılması, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin bir an önce bitirilmesi ve Batman'a şehir hastanesi yapılması konuları görüşüldü. 

HASANKEYF’E YENİ KENT MEYDANI

Bir sonraki ziyaretinde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile bir araya gelen Milletvekili Özdemir, il halk kütüphanesinin bitirilmesi için ödeneğin bir an önce gönderilmesi, Hasankeyf Müzesinin idari bölümüne kavuşması, Hasankeyf müzesinin ihtiyaç duyduğu personel kadrosunun verilmesi ve Hasankeyf’in dokusuna uygun kent meydanının kazandırılması konularını masaya yatırdı. Ayrıca ilçelerde yapılması düşünülen projeler için Milletvekili Özdemir, bakanlarla görüş alışverişinde bulundu. 
“ZİYARETLERİMİZ OLDUKÇA VERİMLİ GEÇTİ” 
Bakanlılar nezdinde yapmış olduğu ziyaretler hakkında bilgi veren Milletvekili Özdemir, “Yoğun bir seçim çalışmasının ardından kentimizin sorunlarını gidermek mevcut yatırımların hızlanması ve yeni yatırımların yapılması hususunda Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u makamlarında ziyaret ettik. Oldukça verimli geçen ziyaretlerimizde bakanlarımızdan bazı konularda sözler aldık. Batmanımızı kalkındırmak ve hizmetlerin devamını sağlamak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Batmanlılar her şeyin en güzeline layıktır” dedi.

ABDURRAHMAN ÖZMEN

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
ŞİDDETE KARŞI KALICI TEDBİRLER ALINMALI

Görevi başında bulunan 5 hemşirenin hasta yakınları tarafından sözlü ve fiili saldırıya uğramasına sert tepki gösteren Sağlık-Sen Şube Başkanı Maruf Yalçın, sağlıkta şiddetin önlenmesi için kalıcı ve etkin önlemlerin alınmasını istedi.

“Sağlık Çalışanlarına Değer Verilmeli”

Sağlık çalışanlarına yönelik saldırıyı kınayan Batman SAĞ-ÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Sıtkı Güneş, sağlık çalışanlarına gerekli değerin verilmesi gerektiğini söyledi.

KALP AMELİYATINDA BİR İLK

Batman Bölge Hastanesinde 50 yaşındaki kalp hastası Sabriye Oğuz, göğüs kemikleri kesilmeden ameliyat edildi.

112 Acil Çağrı Merkezi Tamamlanma Aşamasında

Vali Hulusi ŞAHİN, projesi ve ihalesi İl Özel İdaresi tarafından yapılan ve ödeneği İçişleri Bakanlığınca temin edilen ve inşaat çalışmaları tamamlanma aşamasında olan 112 Acil Çağrı Merkezi hizmet binasında incelemelerde bulundu.

TESSEP’ ten Avrupa’ya Kınama

Holanda’da yürürlüğe giren peçe ve burka yasağının inanç, düşünce ve ifade özgürlüğüne vurulan bir pranga olduğunu belirten TESSEP Batman İl Temsilciliği, Avrupa’nın her türlü ahlaksızlık ve çirkefe hoşgörülü ancak Müslümanlara karşı despot kesildiğini belirtti.

Meal Sınavına Başvurular Sürüyor

Kur’an Nesli Platformunun “Kur’an Nesline Kur’an Pınarı” temasıyla düzenleyeceği umre ödüllü meal sınavına başvurular sürüyor.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.