Önceki Sonraki
Zekât Toplumsal Barışı Sağlıyor
Boğulmalara Karşı Uyarı
​Uygulamalı Hac Ve Umre Dersi
Öğrencilerin Hünerleri Sergilendi
Elinde Dinamit Patladı

Sefer Sayısı Artırılmalı

​Uçak seferlerinin düşürülmesine tepki gösteren Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, uçak sefer sayısının artırılması gerektiğini söyledi.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-04-21 13:33:29 eklenmiş

Batman’da uçak sefer sayısında yaşanan azalma tepkileri de beraberinde getiriyor.

Uçak sefer sayısının az olmasından dolayı büyük mağduriyetlerin yaşandığını belirten Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, yetkililere çağrıda bulunarak uçak sefer sayısının artırılması gerektiğini ifade etti.

Talebin fazla olmasına rağmen uçak sefer sayısının düşürülmesine bir anlam veremediklerini aktaran Ekmen, Batman’da bir nisandan buy ana hava yolculuğunda ne sıkıntılarla karşı karşıya kaldığımız herkes tarafından bilinmektedir. Kim bu şehrin uçak sefer sayısını düşürüyor veya bu halkı, bu ili kim cezalandırıyor? Batman’a gelen uçakların yüzde 100’lerde dolu oranlarda olmasına rağmen uçakların sayısının düşürülmesi manidardır. Oysa biz uçak seferlerinin artacağını beklerken böyle bu durum karşısında son derece üzüldüğümüzü ve mağdur olduğumuzu belirtmek isterim." dedi.

Konuşmasında yetkililere çağrıda bulunan Ekmen, şunları söyledi: "Biz bu ilin vatandaşı olarak siyasi partilere seslenmek istiyoruz; başta iktidar partisi olmak üzere ve diğer siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları bu konuya el atmalarını ve bu sorunu çözüme kavuşturmasını talep ediyoruz. Uçak seferlerin azalması ilimize büyük bir darbe vurmuştur. Bu konuya herkesin eğilmesi gerekir. Sorunun çözülmesini istiyoruz. Uçak seferlerinin artmasını talep ediyoruz. Şayet bu sorun böyle devam ederse bu bize ceza olarak hafızalarda kalacaktır."  AHMET KÖLGE

 

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
YERALTI ŞEBEKESİNE BORU HATTI

Batman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri (BASKİ) Müdürlüğü, 1 Ocak – 15 Mayıs 2019 tarihleri arasındaki dönemi kapsayan 4,5 aylık hizmet ve faaliyet raporunu kamuoyuyla paylaştı.

Zekât Toplumsal Barışı Sağlıyor

Zekâtın toplum barışını sağlayan önemli bir ibadet olduğunu belirten İTTİHADUL ULEMA Genel Başkan Yardımcısı Beşir Şimşek, günümüzde zekât ibadetinin her zamankinden daha çok ihya edilmesine ihtiyacın olduğunu söyledi.

Boğulmalara Karşı Uyarı

Batman Valiliği, serinlemek amacıyla sulama kanallarına girilmemesi konusunda vatandaşları uyardı.

VALİ HALKLA BULUŞTU

Vali Hulusi Şahin, Valilik tarafından düzenlenen Mayıs ayı “Halk Günü” toplantısında, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

ÜNİVERSİTEDE 2 BİN KİŞİLİK İFTAR

Batman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından organize edilen iftar programı, tasavvuf müziği eşliğinde huzur ve kardeşlik kampüsünde düzenlendi.

​Uygulamalı Hac Ve Umre Dersi

Batman’da imam hatip lisesinde öğrencilere uygulamalı olarak hac ve umre dersleri veriliyor.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.