Önceki Sonraki
ZARARLI SİNEK MÜCADELESİ BAŞLATILDI
“Belediyemize haksızlık yapıldı”
TAZİYE MESAJI
İLÇE GENÇLİK VE SPOR’DA YAZ HAREKETİ
İKİ AİLE ARASINDA KAVGA: 1 kişi öldü 2’si ağır 4 kişi yaralandı

Sefer Sayısı Artırılmalı

​Uçak seferlerinin düşürülmesine tepki gösteren Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, uçak sefer sayısının artırılması gerektiğini söyledi.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-04-21 13:33:29 eklenmiş

Batman’da uçak sefer sayısında yaşanan azalma tepkileri de beraberinde getiriyor.

Uçak sefer sayısının az olmasından dolayı büyük mağduriyetlerin yaşandığını belirten Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, yetkililere çağrıda bulunarak uçak sefer sayısının artırılması gerektiğini ifade etti.

Talebin fazla olmasına rağmen uçak sefer sayısının düşürülmesine bir anlam veremediklerini aktaran Ekmen, Batman’da bir nisandan buy ana hava yolculuğunda ne sıkıntılarla karşı karşıya kaldığımız herkes tarafından bilinmektedir. Kim bu şehrin uçak sefer sayısını düşürüyor veya bu halkı, bu ili kim cezalandırıyor? Batman’a gelen uçakların yüzde 100’lerde dolu oranlarda olmasına rağmen uçakların sayısının düşürülmesi manidardır. Oysa biz uçak seferlerinin artacağını beklerken böyle bu durum karşısında son derece üzüldüğümüzü ve mağdur olduğumuzu belirtmek isterim." dedi.

Konuşmasında yetkililere çağrıda bulunan Ekmen, şunları söyledi: "Biz bu ilin vatandaşı olarak siyasi partilere seslenmek istiyoruz; başta iktidar partisi olmak üzere ve diğer siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları bu konuya el atmalarını ve bu sorunu çözüme kavuşturmasını talep ediyoruz. Uçak seferlerin azalması ilimize büyük bir darbe vurmuştur. Bu konuya herkesin eğilmesi gerekir. Sorunun çözülmesini istiyoruz. Uçak seferlerinin artmasını talep ediyoruz. Şayet bu sorun böyle devam ederse bu bize ceza olarak hafızalarda kalacaktır."  AHMET KÖLGE

 

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
ŞİDDETE KARŞI KALICI TEDBİRLER ALINMALI

Görevi başında bulunan 5 hemşirenin hasta yakınları tarafından sözlü ve fiili saldırıya uğramasına sert tepki gösteren Sağlık-Sen Şube Başkanı Maruf Yalçın, sağlıkta şiddetin önlenmesi için kalıcı ve etkin önlemlerin alınmasını istedi.

“Sağlık Çalışanlarına Değer Verilmeli”

Sağlık çalışanlarına yönelik saldırıyı kınayan Batman SAĞ-ÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Sıtkı Güneş, sağlık çalışanlarına gerekli değerin verilmesi gerektiğini söyledi.

KALP AMELİYATINDA BİR İLK

Batman Bölge Hastanesinde 50 yaşındaki kalp hastası Sabriye Oğuz, göğüs kemikleri kesilmeden ameliyat edildi.

112 Acil Çağrı Merkezi Tamamlanma Aşamasında

Vali Hulusi ŞAHİN, projesi ve ihalesi İl Özel İdaresi tarafından yapılan ve ödeneği İçişleri Bakanlığınca temin edilen ve inşaat çalışmaları tamamlanma aşamasında olan 112 Acil Çağrı Merkezi hizmet binasında incelemelerde bulundu.

TESSEP’ ten Avrupa’ya Kınama

Holanda’da yürürlüğe giren peçe ve burka yasağının inanç, düşünce ve ifade özgürlüğüne vurulan bir pranga olduğunu belirten TESSEP Batman İl Temsilciliği, Avrupa’nın her türlü ahlaksızlık ve çirkefe hoşgörülü ancak Müslümanlara karşı despot kesildiğini belirtti.

Meal Sınavına Başvurular Sürüyor

Kur’an Nesli Platformunun “Kur’an Nesline Kur’an Pınarı” temasıyla düzenleyeceği umre ödüllü meal sınavına başvurular sürüyor.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.