Önceki Sonraki
ZARARLI SİNEK MÜCADELESİ BAŞLATILDI
“Belediyemize haksızlık yapıldı”
TAZİYE MESAJI
İLÇE GENÇLİK VE SPOR’DA YAZ HAREKETİ
İKİ AİLE ARASINDA KAVGA: 1 kişi öldü 2’si ağır 4 kişi yaralandı

İLÇE GENÇLİK VE SPOR’DA YAZ HAREKETİ

Gençlerin yaz tatilini verimli geçirebilmesi için voleybol, tekvando gibi birçok branşta yaz kursları açan Beşiri Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü eğitsel oyunlar eşliğinde kurs veriyor.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-07-15 12:56:12 eklenmiş

Beşiri Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü aralıksız çalışmalarına devam ediyor. Gençlerin yaz tatilini verimli geçirebilmesi için voleybol, tekvando gibi birçok branşta yaz kursları açan Beşiri Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü eğitsel oyunlar eşliğinde kurs veriyor.

İlçe Gençlik Ve Spor’da Yaz Hareketi

Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Beşiri Gençlik Ve Spor İlçe Müdürü Ender Hazar;  “İlçemizde gençlerin yaz tatilini verimli geçirmesi için ilçe müdürlüğümüz bünyesinde voleybol, dart, tekvando, satranç ve futbol branşlarında yaz kurslarımız devam etmektedir. Ayrıca ev hanımlarına yönelik spor salonunda sabah düzenlenecek step-aerobik kursu kayıtları da devam etmektedir. Alanında uzman antrenörlerimizce eğitsel oyunlar eşliğinde bu kurslar verilmektedir.” Dedi.

Çok Amaçlı Spor Sahası Yapımı Devam Ediyor

İlçe merkez ve köylerde basketbol potası ve spor sahası yapımının devam ettiğini söyleyen Hazar; “Sayın valimiz ve ilçe kaymakamımızın destekleri ile tarafımızca ilçe merkezimiz ve köylere 9 ar çift basketbol potası, voleybol direği- filesi ve minyatür kale dağıtılıp montajları yapılmıştır. Spor tesislerimize ulaşamayan gençlerimizin kullanımı için biri iki köprü beldesi diğeri ilçe merkezinde olmak üzere iki okulumuza çok amaçlı spor sahası yapımı devam etmektedir.” Dedi.

9 Öğrencimiz Spor Lisesine Girmeye Hak Kazandı

Açıklamasının devamında Hazar;  “İki köprü ortaokulu ve Tekağaç ortaokulu beden eğitimi öğretmenleri Mehmet Şimşek ve Şükrü Ersarı’ nın bir ayı aşkın özverili çalışmalarıyla İlçe müdürlüğümüz spor salonunda, kurumumuzun da destekleri ile yapmış oldukları antrenmanlar sonucu ilçemizde öğrenim gören 9 öğrencimiz spor lisesine girmeye hak kazandı. 4 öğrencimiz de yedeğe kalmıştır. Kurumumuz adına beden eğitimi öğretmenleri, öğrencilerimiz ve ailelerini tebrik ediyorum.” Dedi.  MEHMET SIDDIK ÖZDEMİR

 

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
ŞİDDETE KARŞI KALICI TEDBİRLER ALINMALI

Görevi başında bulunan 5 hemşirenin hasta yakınları tarafından sözlü ve fiili saldırıya uğramasına sert tepki gösteren Sağlık-Sen Şube Başkanı Maruf Yalçın, sağlıkta şiddetin önlenmesi için kalıcı ve etkin önlemlerin alınmasını istedi.

“Sağlık Çalışanlarına Değer Verilmeli”

Sağlık çalışanlarına yönelik saldırıyı kınayan Batman SAĞ-ÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Sıtkı Güneş, sağlık çalışanlarına gerekli değerin verilmesi gerektiğini söyledi.

KALP AMELİYATINDA BİR İLK

Batman Bölge Hastanesinde 50 yaşındaki kalp hastası Sabriye Oğuz, göğüs kemikleri kesilmeden ameliyat edildi.

112 Acil Çağrı Merkezi Tamamlanma Aşamasında

Vali Hulusi ŞAHİN, projesi ve ihalesi İl Özel İdaresi tarafından yapılan ve ödeneği İçişleri Bakanlığınca temin edilen ve inşaat çalışmaları tamamlanma aşamasında olan 112 Acil Çağrı Merkezi hizmet binasında incelemelerde bulundu.

TESSEP’ ten Avrupa’ya Kınama

Holanda’da yürürlüğe giren peçe ve burka yasağının inanç, düşünce ve ifade özgürlüğüne vurulan bir pranga olduğunu belirten TESSEP Batman İl Temsilciliği, Avrupa’nın her türlü ahlaksızlık ve çirkefe hoşgörülü ancak Müslümanlara karşı despot kesildiğini belirtti.

Meal Sınavına Başvurular Sürüyor

Kur’an Nesli Platformunun “Kur’an Nesline Kur’an Pınarı” temasıyla düzenleyeceği umre ödüllü meal sınavına başvurular sürüyor.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.