Önceki Sonraki
ZARARLI SİNEK MÜCADELESİ BAŞLATILDI
“Belediyemize haksızlık yapıldı”
TAZİYE MESAJI
İLÇE GENÇLİK VE SPOR’DA YAZ HAREKETİ
İKİ AİLE ARASINDA KAVGA: 1 kişi öldü 2’si ağır 4 kişi yaralandı

“Belediyemize haksızlık yapıldı”

İlçe kırsalındaki çöp alanıyla ilgili basında yer alan haberlerin ardından Beşiri Belediye Başkanı Sait Karabulut açıklama yaptı.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-07-28 11:05:22 eklenmiş

İlçe kırsalındaki çöp alanıyla ilgili basında yer alan haberlerin ardından açıklama yapan Beşiri Belediye Başkanı Sait Karabulut, iddiaların Beşiri Belediyesine haksızlık olduğunu ifade etti.

Bazı haber ajansları ve gazetelerde çıkan haberlerde Beşiri Belediyesinin çöpleri gelişi güzel doğaya döktüğü iddia edilmişti. Haberin ardından konu hakkında açıklama yapan Başkan Sait Karabulut; "Çöpler doğaya dökülüyor diye iddia edilen alan, uzun yıllardır Beşiri'nin, çevre beldelerin ve hatta zaman zaman kamu kuruluşların bile atık alanı olarak kullandığı bir bölgedir. Bu durumun biz göreve geldikten sonra yapılmaya başlanmış gibi iddia edilmesi, tamamen art niyetli ve belediyemize yapılan bir haksızlıktır. Kaldı ki, biz göreve geldikten sonra ilçemizin her bölgesinde temizlik çalışmalarını büyük bir titizlikle yapmaktayız. Amacımız temizlik, yol, peyzaj ve bakım – onarım işleri başta olmak üzere, yüzyıla aşkın geçmişi bulunan güzide ilçemizi her zaman bir adım daha ileriye taşımaktır."

Servis edilen haberin belediyeyi karalamaya yönelik olduğunu belirten Karabulut; “Bizim memleket bilincimiz ve ilçemize olan hizmet aşkımız herkes tarafından bilinmektedir.  Biz çalışmalarımızı aralıksız sürdürürken, vatandaşlarımız da sağ olsunlar her defasında memnuniyetlerini dile getirmektir. Ne yazık işlerin böylesine iyi gittiği dönemlerde her zaman art niyetli kişiler ortaya çıkarak, karalama kampanyası yapmaya çalışmışlardır.  Yine bu art niyetli kişilerce gazetelere servis edilen bu haberde de, karalama çabalarını bir kez daha görmüş olduk. Ancak ben, yönetimim ve belediyemizdeki tüm personellerimiz, her zaman her şeyin en iyisini hak eden Beşiri’miz için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.” HABER MERKEZİ

 

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
ŞİDDETE KARŞI KALICI TEDBİRLER ALINMALI

Görevi başında bulunan 5 hemşirenin hasta yakınları tarafından sözlü ve fiili saldırıya uğramasına sert tepki gösteren Sağlık-Sen Şube Başkanı Maruf Yalçın, sağlıkta şiddetin önlenmesi için kalıcı ve etkin önlemlerin alınmasını istedi.

“Sağlık Çalışanlarına Değer Verilmeli”

Sağlık çalışanlarına yönelik saldırıyı kınayan Batman SAĞ-ÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Sıtkı Güneş, sağlık çalışanlarına gerekli değerin verilmesi gerektiğini söyledi.

KALP AMELİYATINDA BİR İLK

Batman Bölge Hastanesinde 50 yaşındaki kalp hastası Sabriye Oğuz, göğüs kemikleri kesilmeden ameliyat edildi.

112 Acil Çağrı Merkezi Tamamlanma Aşamasında

Vali Hulusi ŞAHİN, projesi ve ihalesi İl Özel İdaresi tarafından yapılan ve ödeneği İçişleri Bakanlığınca temin edilen ve inşaat çalışmaları tamamlanma aşamasında olan 112 Acil Çağrı Merkezi hizmet binasında incelemelerde bulundu.

TESSEP’ ten Avrupa’ya Kınama

Holanda’da yürürlüğe giren peçe ve burka yasağının inanç, düşünce ve ifade özgürlüğüne vurulan bir pranga olduğunu belirten TESSEP Batman İl Temsilciliği, Avrupa’nın her türlü ahlaksızlık ve çirkefe hoşgörülü ancak Müslümanlara karşı despot kesildiğini belirtti.

Meal Sınavına Başvurular Sürüyor

Kur’an Nesli Platformunun “Kur’an Nesline Kur’an Pınarı” temasıyla düzenleyeceği umre ödüllü meal sınavına başvurular sürüyor.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.