Önceki Sonraki
ZARARLI SİNEK MÜCADELESİ BAŞLATILDI
“Belediyemize haksızlık yapıldı”
TAZİYE MESAJI
İLÇE GENÇLİK VE SPOR’DA YAZ HAREKETİ
İKİ AİLE ARASINDA KAVGA: 1 kişi öldü 2’si ağır 4 kişi yaralandı

CAMİLERDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Batman Belediyesi Temizlik İşleri müdürlüğü, camilerde dönüşümlü detaylı temizlik çalışması yürütüyor.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-08-05 10:10:56 eklenmiş

Kentte bulunan ibadethanelerin temizliği için ‘İbadethane Temizleme Aracı’ ile 5 kişilik bir ekip oluşturan Belediye, kentte bulunan ibadethaneleri temizleme çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütüyor.

Belediye temizlik işleri müdürlüğünde hizmet veren ibadethane temizlik aracı ile camilerin temizliğini gerçekleştiren temizlik ekibi, kent merkezinde bulunan 180 caminin temizliğini detaylı bir şekilde gerçekleştirerek ibadete hazır hale getiriyor.

Toplumumuzda önemli bir yere sahip olan camilerde vatandaşların temiz ve nezih bir ortamda ibadetlerini yerine getirmeleri için camilerin iç mekanında detaylı bir temizlik çalışması gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz;  “Temizlik kirletmemekle mümkün olur. ‘Temizlik İmandandır’  sözü temizliğin ne derece önemli olduğunu bizlere açık bir şekilde gösteriyor. Batman’ı her alanda her noktada örnek temiz bir şehir yapmak için çalışmalarımız farklı alanlarda kararlı bir şekilde sürdüreceğiz”  ifadelerinde bulundu.  HABER MERKEZİ

 

 

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
ŞİDDETE KARŞI KALICI TEDBİRLER ALINMALI

Görevi başında bulunan 5 hemşirenin hasta yakınları tarafından sözlü ve fiili saldırıya uğramasına sert tepki gösteren Sağlık-Sen Şube Başkanı Maruf Yalçın, sağlıkta şiddetin önlenmesi için kalıcı ve etkin önlemlerin alınmasını istedi.

“Sağlık Çalışanlarına Değer Verilmeli”

Sağlık çalışanlarına yönelik saldırıyı kınayan Batman SAĞ-ÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Sıtkı Güneş, sağlık çalışanlarına gerekli değerin verilmesi gerektiğini söyledi.

KALP AMELİYATINDA BİR İLK

Batman Bölge Hastanesinde 50 yaşındaki kalp hastası Sabriye Oğuz, göğüs kemikleri kesilmeden ameliyat edildi.

112 Acil Çağrı Merkezi Tamamlanma Aşamasında

Vali Hulusi ŞAHİN, projesi ve ihalesi İl Özel İdaresi tarafından yapılan ve ödeneği İçişleri Bakanlığınca temin edilen ve inşaat çalışmaları tamamlanma aşamasında olan 112 Acil Çağrı Merkezi hizmet binasında incelemelerde bulundu.

TESSEP’ ten Avrupa’ya Kınama

Holanda’da yürürlüğe giren peçe ve burka yasağının inanç, düşünce ve ifade özgürlüğüne vurulan bir pranga olduğunu belirten TESSEP Batman İl Temsilciliği, Avrupa’nın her türlü ahlaksızlık ve çirkefe hoşgörülü ancak Müslümanlara karşı despot kesildiğini belirtti.

Meal Sınavına Başvurular Sürüyor

Kur’an Nesli Platformunun “Kur’an Nesline Kur’an Pınarı” temasıyla düzenleyeceği umre ödüllü meal sınavına başvurular sürüyor.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.