Önceki Sonraki
“Kur’an Nesline Kur’an Pınarı Yarışması”
PKK KÜRTLÜK ADINA KÜRTLERİ KATLETTİ!
ÖZ SAĞLIK-İŞ SENDİKASINDAN BİR DİZİ ZİYARET
Katillere Lanet Yürüyüşü!
Kani Rawal Camii İbadete Açıldı

Zamlardan Dolayı Çiftçiler Zor Durumda

Elektrik faturalarının çok yüksek miktarda gelmesinden dert yanan bölgemizdeki üreticiler gelen faturaları ödeyemediklerini dile getirerek yetkililere çağrıda bulundu.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-09-06 12:31:25 eklenmiş

 

Tarlalarını sulamak için elektrik kullanmak zorunda kalan çiftçiler aylık binlerce lira ve üstü gelen elektrik faturaların kendilerini çok zor durumda bıraktığını dile getirerek yetkililerden bu işe bir çözüm bulması çağrısında bulundular.

Elektrik faturalarını yatırabilmek için ürünlerinin kalkacağı zamana kadar kendilerine zaman tanınmasını isteyen pamuk üreticisi Salih Ateş, "Bu ay elektrik faturam 196 bin lira geldi. Bu parayı ödeyemezsek elektriğimiz kesilecek. Şu anda biz bu parayı ödeyemiyoruz. Buradan Sayın Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum: Çiftçinin faturalarını, ürününü kaldıracağı zamana kadar erteletmesini istiyoruz. Ödemeyeceğiz demiyoruz. Bütün bu zamlara rağmen faturamızı ödeyeceğiz" dedi. ABDURRAHMAN ÖZMEN

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
“Kur’an Nesline Kur’an Pınarı Yarışması”

Kur'an Nesli Platformu tarafından 15 Eylül’de Türkiye geneli gerçekleştirilen umre ödüllü “Kur’an Nesline Kur’an Pınarı Yarışması”na ilçemizden de yoğun katılım oldu.

Yetkililerden Destek Bekliyoruz

Batman’da Aracı kurşunlanmış olarak bulunan oto galerici bir haftadır kayıp. Oto galericinin ailesi yetkililerden destek bekliyor.

VALİDEN YARALILARA ZİYARET

Vali Hulusi ŞAHİN, Kulp saldırısında yaralanan Batmanlı vatandaşları Diyarbakır’daki hastanelerde ziyaret etti.

TOPLU TAŞIMADA YENİ SİSTEME GEÇİLİYOR

Batman Belediyesi, şehir içi toplu taşıma otobüs güzergâh hatlarına yönelik yapılan yeni düzenleme çalışmaları sürerken belediye otobüs şoförleri son çalışmalar hakkında bilgilendirildi.

Sahte Para Kavgası Gencin Hayatına Mal Oldu

Batman merkezde Pazar esnafı arasında yaşanan sahte para tartışması sonrası çıkan kavgada yaralanan genç hayatını kaybetti.

PKK KÜRTLÜK ADINA KÜRTLERİ KATLETTİ!

Kürt halkının haklarını savunma iddiasındaki PKK, yine Kürtleri katletti. PKK’nin havaya uçurduğu minibüsün içinde katledilen 7 işçinin içinde bulunan 2 Batmanlı işçi için ilimizde cenaze töreni düzenlendi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.