Önceki Sonraki
YARIM KALAN YOL KAZALARA DAVETİYE ÇIKARIYOR
MİNİK EREN YARDIM BEKLİYOR
İSTİHDAMI KONUŞTULAR
Manastırı Restore Çalışması Sürüyor

AKSOY’DAN OKULLARA ZİYARET

Eğitim Bir Sen Beşiri İlçe Şube Başkanı İshak Aksoy, Beşiri ilçe merkezi ve köylerde bulunan bazı okulları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerin sorunlarını dinledi.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-10-07 11:45:45 eklenmiş

Eğitim Bir Sen mensubu bir gurup eğitimciyle birlikte, aralarında Danalı İlk ve ortaokullarının, 15 Temmuz okulunun, Veysel Karani İlkokulunun ve Beşpınar İlkokulunun da bulunduğu birçok okulu ziyaret eden Aksoy, sorun ve sıkıntıları yerinde inceledi.

 

Ziyaretlerle ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Aksoy, “Okullardaki öğretmen arkadaşlarımızı, çalışanlarımızı ziyaret ederek memur sen(eğitim bir sen) olarak toplu sözleşme ile ilgili bilgilendirmeler yaptık.  Yapılan çalışmaları ve bundan sonra izlenecek yol ile ilgili istişarelerde bulunduk. Bununla birlikte ülkemizin ve milletimizin derdi ile dertlenen bir hareket olarak yaşanan her olumsuzluğun karşısında durmaya da devam edeceğimizi konuştuk öğretmenlerimizle.” İfadelerini kullandı.

 

Okullara yönelik ziyaretlerinin devam edeceğini belirten Aksoy, “Erdemler hareketi olarak kurulan ve bunun için her türlü mücadeleyi verip bedel ödeyen bir hareket olarak her zaman emek üreten çalışanların yanındayız. İşyerlerinde hem motive etme hem de istek ve ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla alanlardayız.” İfadelerini kullandı.

 

Ziyaret ettikleri okullarda sadece öğretmenlerin değil öğrencilerin de sorunlarını dinlediklerini vurgulayan Aksoy, sorun ve sıkıntıları dinleyip çözüme kavuşturmak için meydanlarda olmaya devam edeceklerini belirtti.

 

Aksoy, “Ter akıtan, emek veren, yüreğini emek, hak ve özgürlük mücadelesi için ortaya koyan bütün herkese teşekkür ediyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da yılmadan, yorulmadan, hak bildikleri mücadeleden asla vazgeçmeyeceğiz, “Eğitim-Bir-Sen ilkeli, ahlaklı, dürüst ve omurgalı sendikacılığın adıdır. Eğitim-Bir-Sen insanları kutuplaştıran değil, farklılıkları değerimiz görmenin adıdır. Eğitim-Bir-Sen sosyal, ekonomik, özlük haklarının, kazanımların adresidir. “dedi. MEHMET SIDDIK ÖZDEMİR

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
YATIRIMLAR MASAYA YATIRILDI

Vali Hulusi Şahin başkanlığında Valilik toplantı salonunda yapılan "2019 yılı 4. dönem İl Koordinasyon Toplantısı’nda yatırım projeleri ve şimdiye kadar yapılan çalışmalar masaya yatırıldı. Toplantıda belediye başkan yardımcısı ile batman üniversitesi rektörü arasında polemik yaşandı.

YARIM KALAN YOL KAZALARA DAVETİYE ÇIKARIYOR

Yollarının mucur döküldükten sonra yarım bırakıldığını belirten Doğankavak Köyü sakinleri, bu durumun kazalara davetiye çıkardığını belirterek yollarının yapılmasını istedi.

Ters yatan kamyonet sürücüsü yaralandı

Batman'da bir kamyonet kontrolden çıkarak ters yattı, kazada sürücü yaralandı.

SIĞIR SAYISINDA ARTIŞ

Batman, Siirt, Şırnak ve Mardin'deki büyükbaş sayısı, geçen yıla göre artış gösterdi.

PEYNİR’İN FIYATI CEP YAKIYOR

Kilo fiyatı 40 liraya yükselen peynir dar gelirli vatandaş için lüks tüketim ürünü haline geldi.

Pamuk Yetiştiriciler Dertli

Bölgemizde Pamuk yetiştiren çiftçiler yıl içinde sürekli gelen zamlarla beraber pamuk fiyatlarının kesin bir fiyata bağlanmamış olmasından dolayı dert yanıyor.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.