Önceki Sonraki
Köylüler İki Haftadır Susuz
KÖYLERİ GEZİYORUZ SPORU SEVDİRİYORUZ
AYASOFYA’DA İLK CUMA
BAMMED: “KURUMLAR HASSASİYET GÖSTERSİN”
BASIN HASASİYETLERE ÖNEM VERMELİ

AK Parti Beşiri İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

Parti binasında gerçekleşen toplantıya AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür ve partililer katıldı.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-11-25 11:34:03 eklenmiş

 

Milletvekili Özdemir, AK Parti’nin 18 yıla yakın bir süredir tek başına iktidarda kaldığını belirterek, kendini AK Partili olarak gören her ferdin  yapılan hizmetlerden ötürü alnı ak, başı dik,  bir şekilde her ortamda gururla ‘ben AK Partiliyim’ diye haykırabildiğini söyledi.

 

Özdemir, Milletvekili olmanın kendilerine yüklediği sorumluluğun farkında olduklarını ifade ederek, Batman’a hizmet etmek  adına gece gündüz demeden çalışacaklarını aktardı.

 

Özdemir, ‘’ Bu salonda Beşiri’ye çok güzel hizmetler yapacak bir ekip görüyorum ve inşallah Beşiri’de kardeşlik ruhuyla güzel işler yapacağız. Bizler bir ekibiz ve Sayın Cumhurbaşkanımız bu ülkede başarılıysa sizlerde bu başarıya ortaksınız. AK Parti’ye oy veren her seçmen yapılan hizmetlere de ortaktır. Geçenlerde Cumhurbaşkanımızı ziyaret ettiğimizde kendisinin  özellikle size selamı vardı. Batman’da istediğimiz sonucu belki alamadık ama Cumhurbaşkanımızın Batman için çok umutlu olduğunu gördüm. Batman’da ki bu ekip ruhunu kendisi de görüyor. Cumhurbaşkanımız önümüzdeki seçimlerde Batman’ın şaha kalkması  ve bölgede örnek bir il olması noktasında da bize tavsiyelerde bulundu.’’ dedi.

 

‘’Batman halkı için gerekirse tüm bakanlıkların kapısını çalar, gerekirse bakanlıkların önünde yatarım ama  Batman’ı hizmetten mahrum etmem’’ diyen Özdemir, sözlerini şöyle sürdürdü:

‘’Geçenlerde Enerji ve Tabii Kaynakları  Bakanlığı’na gidip yetkilileri sıkıştırdık. Batman ve kırsalına bir hibede bulunmaları gerektiği konusunda talepte bulunduk. Bu sene tasarruf tedbirlerinin sağlandığı bir dönem ama biz buna rağmen Bakanlık yetkililerini sıkıştırdık ve İl Özel İdaresi’ne  4 bin  ton hibe asfalt aldık. Şuan da yapılan bazı hizmetler alınan  hibe asfalt ile yapılıyor. Bizler daha çok hizmet etmek ve daha çok imkânları Batman’a kaydırabilmek için her Bakanlığın kapısını çalıyoruz. Keşke 4 tane daha AK Parti milletvekili olsaydı. Daha güçlü olurduk. Tek kişiyiz ama o boşluğu partimizin diğer kademelerinde görev alan arkadaşlarla dolduruyoruz ve onlarla birlikte Bakanların kapısına dayanıyoruz. ‘’

 

AK Parti Batman İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür ise yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi.

 

AK Partililerin kendi içinde  teşkilat ahlakı ve disiplini gereği birlik ve beraberlik içerisinde olması ve safların sık tutulması gerektiğinin altını çizen Gür, şöyle konuştu: ‘’Dışarıdan gelen her türlü saldırı ve tehditlere karşı ülkemizin ve milletimizin hakkını, hukukunu, menfaatlerini sonuna kadar savunan bir Liderle omuz omuza yol yürüyoruz. İçimizdeki bazı kesimlerin Türkiye düşmanlarıyla aynı kafayı taşıyor olması, Tayyip Erdoğan gitsin, AK Parti yıkılsın da Türkiye’ye ne olursa tarzındaki söylemler, maalesef birilerinin var oluş gayesi haline dönüşmüştür."

İstişare kültürünün önemini anlatan Gür," Rabbimiz bize her işimizi kendi aramızda istişareyle yürütmemiz gerektiğini emrediyor. Biz de her fırsatta istişare mekanizmalarımızı çalıştırıyoruz. AK Partiyi kuran ve bugünlere getiren halkımıza şükran borcumuzu her alanda en iyi hizmetleri getirerek, en büyük yatırımları yaparak, en geniş hak ve özgürlükleri sağlayarak ödemeye çalışıyoruz. Çıktığımız bu kutlu yolda 18. yılımızı geride bıraktık, inşallah daha nice yıllar boyunca milletimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

 

Batmanımıza, halkımıza hizmet etme gaye ve amaçlarını ilke edinen, ikinci bir ajandası olmayan herkesi AK Parti kadrolarında görev almak üzere partimiz saflarına katılmaya davet ediyorum. AK Parti içinde çalışan, gayret gösteren, kendisini geliştiren herkese tüm kapılar sonuna kadar açık olduğunun bilinmesini isterim. Bunun için AK Parti hiçbir zaman eskimeyecek, hiçbir zaman diriliğini, gücünü, enerjisini, icraat kabiliyetini inşallah hiçbir zaman kaybetmeyecektir.’’ şeklinde konuştu.

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Aksoy Gazeteciler Gününü Kutladı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeni ile mesaj yayınlayan Eğitim-Bir-Sen ilçe Şube Başkanı İshak Aksoy, “Özgür Basın Demokrasinin Kalesidir.” Dedi.

Ortaç Gazeteciler Gününü Kutladı

HÜDA PAR Beşiri İlçe Başkanı Veysi Ortaç “10 Ocak Gazeteciler Günü” nedeni ile mesaj yayınladı.

“Kaydınızı Yaptırmayı Unutmayın”

Peygamber Sevdalıları Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Feyzi Aydın, Siyer Yarışmasına katılabilmek için kitap temininin yeterli olmadığını, en kısa zamanda siyersinavi.com adresinden kaydın yaptırılması gerektiğini söyledi.

15 BİN KİŞİ’YE SAĞLIK HİZMETİ

Batman Belediyesi, ilimizde ikamet eden engelli, yaşlı ve yardıma muhtaç hastalar ile sağlık hizmetlerine erişim konusunda sorun yaşayan 15 bin 510 kişiye ücretsiz sağlık hizmeti verdi.

16 BİN KANSER TARAMASI YAPILDI

Batman İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından 2019 yılı içinde 16 Bin kadına Rahim Ağzı Kanseri Taraması yapıldı. 450 kadında rahim ağzı kanserine sebep olan HPV virüsü erken evrede tespit edilerek tedavileri ücretsiz yapıldı.

BAMMED’ten Gazeteciler Günü Mesajı

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebeti ile mesaj yayınlayan Batman Medya Mensupları Cemiyeti (BAMMED) Başkanı Mehmet Salih Özcan, “Gazeteci arkadaşlarımı toplumun yararını gözetmede hassas olmaya çağırıyorum.” Dedi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.