Önceki Sonraki
TARLA GÜNÜ ETKİNLİĞİ
KAYMAKAMLAR AÇIĞA ALINDI
HÜDA PAR; “İSLAM’I HAZMEDEMİYORLAR”
 Özlem Ve Hasretle Çocuklarımızı Bekliyoruz

BAMMED’ten Gazeteciler Günü Mesajı

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebeti ile mesaj yayınlayan Batman Medya Mensupları Cemiyeti (BAMMED) Başkanı Mehmet Salih Özcan, “Gazeteci arkadaşlarımı toplumun yararını gözetmede hassas olmaya çağırıyorum.” Dedi.
ETİKETLER :
Bu haber 2020-01-12 14:01:08 eklenmiş

 

Gazetecilerin her şeyden önce basın ahlakına riayet etmesi gerektiğini vurgulayan Batman Medya Mensupları Cemiyeti Başkanı Mehmet Salih Özcan, gazetecilerin sorumluluğunun bilincinde olması gerektiğini kaydetti.

"Gazetecinin görevi halkı doğru bir şekilde aydınlatmak"

Gazeteci görevinin halkı doğru, tarafsız, dürüst bir şekilde aydınlatmak olduğunun altını çizen Özcan, “Basın ahlakına riayet etmeden, ilkeli ve dürüst davranmadan, çoğu defa taraflı ve masa başı hazırlanan haberler ülkemize, toplumumuza büyük zararlar veriyor." ifadelerini kullandı.

Özcan, mesajının devamında şunları söyledi: "Gazeteci arkadaşlarımı basın ahlakına uyma konusunda, toplumun yararını gözetme konusunda hassas olmaya çağırıyorum. Bu durum ulusal basın için de geçerli, yerel basın içinde. Basın eğer istese toplumsal barış konusunda, halkın sorunlarını çözme konusunda çok büyük görevler üstlenebilir. Gazeteciler toplumla yetkililer arasında köprü görevi görebilir, sorunların çözümü konusunda ciddi katkı sağlayabilirler… Basın toplumun sesidir. Bu sesin kısılmaması için yetkililer destek vermeli." ABDURRAHMAN ÖZMEN

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Aksoy Gazeteciler Gününü Kutladı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeni ile mesaj yayınlayan Eğitim-Bir-Sen ilçe Şube Başkanı İshak Aksoy, “Özgür Basın Demokrasinin Kalesidir.” Dedi.

Ortaç Gazeteciler Gününü Kutladı

HÜDA PAR Beşiri İlçe Başkanı Veysi Ortaç “10 Ocak Gazeteciler Günü” nedeni ile mesaj yayınladı.

“Kaydınızı Yaptırmayı Unutmayın”

Peygamber Sevdalıları Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Feyzi Aydın, Siyer Yarışmasına katılabilmek için kitap temininin yeterli olmadığını, en kısa zamanda siyersinavi.com adresinden kaydın yaptırılması gerektiğini söyledi.

15 BİN KİŞİ’YE SAĞLIK HİZMETİ

Batman Belediyesi, ilimizde ikamet eden engelli, yaşlı ve yardıma muhtaç hastalar ile sağlık hizmetlerine erişim konusunda sorun yaşayan 15 bin 510 kişiye ücretsiz sağlık hizmeti verdi.

16 BİN KANSER TARAMASI YAPILDI

Batman İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından 2019 yılı içinde 16 Bin kadına Rahim Ağzı Kanseri Taraması yapıldı. 450 kadında rahim ağzı kanserine sebep olan HPV virüsü erken evrede tespit edilerek tedavileri ücretsiz yapıldı.

BAMMED’ten Gazeteciler Günü Mesajı

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebeti ile mesaj yayınlayan Batman Medya Mensupları Cemiyeti (BAMMED) Başkanı Mehmet Salih Özcan, “Gazeteci arkadaşlarımı toplumun yararını gözetmede hassas olmaya çağırıyorum.” Dedi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.