Önceki Sonraki
TARLA GÜNÜ ETKİNLİĞİ
KAYMAKAMLAR AÇIĞA ALINDI
HÜDA PAR; “İSLAM’I HAZMEDEMİYORLAR”
 Özlem Ve Hasretle Çocuklarımızı Bekliyoruz

15 BİN KİŞİ’YE SAĞLIK HİZMETİ

Batman Belediyesi, ilimizde ikamet eden engelli, yaşlı ve yardıma muhtaç hastalar ile sağlık hizmetlerine erişim konusunda sorun yaşayan 15 bin 510 kişiye ücretsiz sağlık hizmeti verdi.
ETİKETLER :
Bu haber 2020-01-12 14:02:57 eklenmiş

 

Batman Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, genel poliklinik, diş polikliniği, diyet ve beslenme polikliniği, acil müşahede, ambulans hasta nakli ve laboratuvar alanlarında 2019 yılında yaptığı çalışmaları kamuoyuna açıkladı.

 

Genel poliklinik, diş polikliniği, diyet ve beslenme polikliniği, acil müşahede, ambulansla hasta nakli ve laboratuvar alanlarında 15 bin 510 kişiye ücretsiz sağlık hizmeti sunan Batman Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, ayrıca hastalara ilaç desteğinde de bulunarak tedavilerini gerçekleştirdi.

 

Batman Belediyesinin; alt yapı, üst yapı, yol, kaldırım, yeşillendirme, hayvan bakım evi, kültür ve sanat hizmetleri dışında sağlık hizmeti de sunduğunu aktaran Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz: “Batman Belediyesi çalışanları başta olmak üzere sağlık merkezimize başvuran, engelli, yaşlı, sağlık hizmetlerine erişim konusunda sorun yaşayan halkımıza ücretsiz tedavi olanağı ve ilaç desteğinde bulunuyoruz” dedi. ABDURRAHMAN ÖZMEN

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Aksoy Gazeteciler Gününü Kutladı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeni ile mesaj yayınlayan Eğitim-Bir-Sen ilçe Şube Başkanı İshak Aksoy, “Özgür Basın Demokrasinin Kalesidir.” Dedi.

Ortaç Gazeteciler Gününü Kutladı

HÜDA PAR Beşiri İlçe Başkanı Veysi Ortaç “10 Ocak Gazeteciler Günü” nedeni ile mesaj yayınladı.

“Kaydınızı Yaptırmayı Unutmayın”

Peygamber Sevdalıları Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Feyzi Aydın, Siyer Yarışmasına katılabilmek için kitap temininin yeterli olmadığını, en kısa zamanda siyersinavi.com adresinden kaydın yaptırılması gerektiğini söyledi.

15 BİN KİŞİ’YE SAĞLIK HİZMETİ

Batman Belediyesi, ilimizde ikamet eden engelli, yaşlı ve yardıma muhtaç hastalar ile sağlık hizmetlerine erişim konusunda sorun yaşayan 15 bin 510 kişiye ücretsiz sağlık hizmeti verdi.

16 BİN KANSER TARAMASI YAPILDI

Batman İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından 2019 yılı içinde 16 Bin kadına Rahim Ağzı Kanseri Taraması yapıldı. 450 kadında rahim ağzı kanserine sebep olan HPV virüsü erken evrede tespit edilerek tedavileri ücretsiz yapıldı.

BAMMED’ten Gazeteciler Günü Mesajı

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebeti ile mesaj yayınlayan Batman Medya Mensupları Cemiyeti (BAMMED) Başkanı Mehmet Salih Özcan, “Gazeteci arkadaşlarımı toplumun yararını gözetmede hassas olmaya çağırıyorum.” Dedi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.