Önceki Sonraki
Köylüler İki Haftadır Susuz
KÖYLERİ GEZİYORUZ SPORU SEVDİRİYORUZ
AYASOFYA’DA İLK CUMA
BAMMED: “KURUMLAR HASSASİYET GÖSTERSİN”
BASIN HASASİYETLERE ÖNEM VERMELİ

AŞGAD’TAN ÖKTEN’E ZİYARET.

Batman Şehit Ve Gazi Aileleri Derneği (BAŞGAD) Başkanı Şeyhmus ÖZCAN ve beraberindekiler Batman Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Alaattin ÖKTEN'e iade-i ziyarette bulundu.
ETİKETLER :
Bu haber 2020-06-28 12:59:26 eklenmiş

 

BAŞGAD Başkanı ÖZCAN, Şehit ve Gazi yakınlarımıza sürekli destek veren Ökten'e teşekkür ettiklerini söyleyerek, “Ökten'e kendilerine göstermiş olduğu samimiyetlerinden dolayı Batman Şehit Ve Gazi Aileleri Derneği (BAŞGAD) Yönetim Kurulu Kararı ile Teşekkür Belgesini takdim ettik.” Dedi.

ÖZCAN, "Ökten, biz şehit aileleri ve gazi yakınalarımızla daima dayanışma içerisinde olduğunu göstermiş ve bizlere fazlasıyla his ettirmiştir. Bizlere verdiği maddi ve manevi desteklerden dolayı Batman Şehit Ve Gazi Aileleri Derneği (BAŞGAD) Yönetim Kurulu adına kendilerine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Aldığı hediyenin kendisi için çok anlamlı olduğunu ifade eden ÖKTEN’de şehit ve gazi ailelerine sahip çıkmanın her vatandaşın görevi olduğunu belirterek Şehitliğin dinimizde en yüce makamlardan biri olduğunu, şehit ailelerinin kıymetli ve özel insanlar olduğunu her zaman şehit aileleri ile randevusuz bir şekilde mesai saati gözetmeksizin görüşerek, sürekli onlarla diyalog içerisinde olmanın en öncelikli görevlerinden biri olduğunu belirterek Dernek Başkanı ve Yönetimine teşekkür etti. HABER MERKEZİ

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Köylüler İki Haftadır Susuz

Beşiri ilçemize 10 km yakınlıkta bulunan Batman merkeze bağlı Recepler (Receba) köyü sakinleri, yaklaşık 15 gündür sularının akmadığını belirterek eylem yaptı.

CEZAEVİ TAMAMLANDI

Yaklaşık 1850 hükümlü kapasiteli yüksek güvenlikli Beşiri Cezaevi’nin binası ve lojmanları tamamlanırken, cezaevinin olduğu bölgede cadde ve sokakların büyük bölümü parke taşlarıyla döşendi.

KÖYLERİ GEZİYORUZ SPORU SEVDİRİYORUZ

Beşiri’ye bağlı Danalı Köyünde, “Köyleri Geziyoruz, Sporu Sevdiriyoruz” adı altında etkinlik düzenlendi.

PAMUKÇU, BASIN BAYRAMINI KUTLADI

Batman İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Hakan Pamukçu, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

AYASOFYA’DA İLK CUMA

86 yıl önce müzeye dönüştürülen, fethin sembolü Ayasofya Camisinin özgürlüğüne kavuşmasından sonra kılınan ilk Cuma namazına Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden on binlerce Müslüman katıldı. Ayasofya’da Cuma kılma coşkusuna Batman’dan da çok sayıda vatandaş katıldı.

BATMAN’DAKİ CAMİLERDE AYASOFYA HUTBESİ OKUNDU

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Batman’daki camilerde de Cuma hutbesinin konusu, 86 yıl aradan sonra yeniden ibadete açılan olan Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi olarak belirlendi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.