Önceki Sonraki
TARLA GÜNÜ ETKİNLİĞİ
KAYMAKAMLAR AÇIĞA ALINDI
HÜDA PAR; “İSLAM’I HAZMEDEMİYORLAR”
 Özlem Ve Hasretle Çocuklarımızı Bekliyoruz

YENİ PERSONEL ALIMI OLMAYACAK

AK Parti Batman Milletvekili Ziver ÖZDEMİR, bazı basın organlarında ve sosyal medya hesaplarında Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine personel alımı yapılacağı iddiaları üzerine bir açıklama yaptı.
ETİKETLER :
Bu haber 2020-07-26 13:34:47 eklenmiş

 

Özdemir,“6 Nisan 2020 tarihinde ÖSYM tarafından yapılan 2020/5 KPSS ataması sonucu çeşitli branşlarda 279 sağlık personeli, İŞKUR tarafından 8-9 Nisan 2020 tarihlerinde noter huzurunda çekilen kura neticesinde ise Temizlik, Güvenlik, Klinik Destek Elemanı olmak üzere 286 sürekli işçi ataması gerçekleştirilmiştir. Bu personeller, Yeni Kadın doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde görevlendirilmek üzere alınmış olup, Hastane faaliyete geçene kadar İl Sağlık Müdürlüğü emrindeki diğer hastanelerde geçici olarak görevlendirilmiştir.” Dedi.

 Özdemir bunun dışında alımın söz konusu olmadığını söyledi. M. TAHİR AKGÜL

 

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
UMUT KERVANI UMUT OLDU

Batman Umut Kervanı tarafından ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Batman’a yerleşen Suriyeli yüzlerce aileye giyim ve ayakkabı yardımı yapıldı.

PANDEMİ TCDD SEFERLERİNİ DE VURDU

Batman’dan Diyarbakır ve diğer illere ayda yaklaşık 10 binin üzerinde yolcu taşıyan TCDD Batman Gar Müdürlüğü geçen 27 Marttan beri sessizlik hâkim.

ÖĞRENCİLERE İNTERNET SAĞLANSIN

“Pandemi Sürecinde Okulları Güvenle Açmak: Öğretmen ve Veli Araştırması” raporunu kamuoyuyla paylaşan Eğitim Bir-Sen Batman Şubesi, Öğrencilere dijital araç ve internet bağlantısı sağlanmasını istedi.

Online Eğitim Fırsatçılığı

Online eğitim teknoloji ürünlerine rağbeti artırırken harekete geçen fırsatçılar fiyatlara zam üstüne zam yapıyorlar.

Okullar Yüz Yüze Eğitime Hazır

21 Eylül tarihinde okullarda başlayacak olan yüz yüze eğitim öncesi 15 Temmuz Şehitleri Anaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut KURTARAN, yüz yüze eğitime hazırlık çalışmalarını inceledi.

Milletvekili Özdemir; KABUL EDİLEMEZ!

Okul, cami ve sağlık ocağının hemen yanı başında faaliyet gösteren restorana büyük tepki gösteren Ak Parti Milletvekili Ziver Özdemir, yapılan şeyin kabul edilemez olduğunu, bakanlık nezdinde girişimde bulunduğunu söyledi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.