Önceki Sonraki
TARLA GÜNÜ ETKİNLİĞİ
KAYMAKAMLAR AÇIĞA ALINDI
HÜDA PAR; “İSLAM’I HAZMEDEMİYORLAR”
 Özlem Ve Hasretle Çocuklarımızı Bekliyoruz

BAMMED: “KURUMLAR HASSASİYET GÖSTERSİN”

24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımlayıp meslektaşlarının basın bayramını kutlayan BAMMED Başkanı M. Salih Özcan, bilgili edinme konusunda kurumların yeterince yardımcı olmadıklarını belirtti.
ETİKETLER :
Bu haber 2020-07-26 13:43:30 eklenmiş

 

Batman Medya Mensupları Cemiyeti (BAMMED) Başkanı Mehmet Salih ÖZCAN, 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.

Batman Medya Mensupları Cemiyeti (BAMMED) Başkanı Mehmet Salih ÖZCAN verdiği mesajda “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’ dolayısıyla tüm meslektaşlarımın ve Batman’da faaliyette bulunan gazete, dergi, radyo, ajans ve televizyon temsilcileri ile zengin bir kadroya sahip olan değerli Batman basınımızın “24 Temmuz Basın Bayramını” kutlar, tüm basın mensuplarımıza çalışmalarında başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Kamuoyunu aydınlatmak için her ortamda her koşulda sorumluluk duygusu içinde toplumun haber alma özgürlüğü adına görevlerini yerine getiren meslektaşlarının görevlerinde başarılar dileyen Batman Medya Mensupları Cemiyeti (BAMMED) Başkanı ÖZCAN; “Memleketimizin büyüyüp gelişiminde çok önemli bir yere sahip olan basının, halkı bilgilendirme, kamuoyu oluşturma gibi çok önemli işlevleri bulunduğunu biliyoruz.” Dedi.

Meslektaşlarının görevlerini ifa ederken birçok sorunlarla karşılaştıklarını hatırlatan Özcan, meslektaşlarının haber yapacakları vakit ilgili kurumlardan istenilen düzeyde bilgi edinemediklerini üzüntüyle karşıladıklarını söyledi. Özcan; “Vatandaşların doğru ve objektif haber kaynakları olan basın mensuplarına yapacakları görevlerinde kamu kurum ve kuruluşların hassasiyet gösterip kamuoyunun doğru ve objektif bilgilendirilmesi adına basın mensuplarının işlerini kolaylaştırarak gerekli bilgi ve dokümanlarla destek sağlamalarını ümit ediyorum.” Dedi. ABDURRAHMAN ÖZMEN

 

 

           

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
UMUT KERVANI UMUT OLDU

Batman Umut Kervanı tarafından ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Batman’a yerleşen Suriyeli yüzlerce aileye giyim ve ayakkabı yardımı yapıldı.

PANDEMİ TCDD SEFERLERİNİ DE VURDU

Batman’dan Diyarbakır ve diğer illere ayda yaklaşık 10 binin üzerinde yolcu taşıyan TCDD Batman Gar Müdürlüğü geçen 27 Marttan beri sessizlik hâkim.

ÖĞRENCİLERE İNTERNET SAĞLANSIN

“Pandemi Sürecinde Okulları Güvenle Açmak: Öğretmen ve Veli Araştırması” raporunu kamuoyuyla paylaşan Eğitim Bir-Sen Batman Şubesi, Öğrencilere dijital araç ve internet bağlantısı sağlanmasını istedi.

Online Eğitim Fırsatçılığı

Online eğitim teknoloji ürünlerine rağbeti artırırken harekete geçen fırsatçılar fiyatlara zam üstüne zam yapıyorlar.

Okullar Yüz Yüze Eğitime Hazır

21 Eylül tarihinde okullarda başlayacak olan yüz yüze eğitim öncesi 15 Temmuz Şehitleri Anaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut KURTARAN, yüz yüze eğitime hazırlık çalışmalarını inceledi.

Milletvekili Özdemir; KABUL EDİLEMEZ!

Okul, cami ve sağlık ocağının hemen yanı başında faaliyet gösteren restorana büyük tepki gösteren Ak Parti Milletvekili Ziver Özdemir, yapılan şeyin kabul edilemez olduğunu, bakanlık nezdinde girişimde bulunduğunu söyledi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.