Önceki Sonraki
Eğitim Bir- Sen Beşiri İlçe Başkanı Aksoy:
KAYMAKAM ŞENER’DEN OKUL İNŞAATLARINDA
UMUT KERVANI UMUT OLDU
FISTIK ÜRETİMİ ARTIYOR
DENETİMLER HIZ KESMİYOR

HÜDA PAR’DAN BİRLİK MESAJI

HÜDA PAR Batman İl Başkanı Şahin: "STK’lar ile siyasiler el ele vermeli" dedi.
ETİKETLER :
Bu haber 2020-09-20 13:53:56 eklenmiş

 

HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, Uluslararası Sağlık Eşitliği Derneği (USED) Başkanı Osman Bağaç'ı ziyaret etti. HÜDA PAR İl Başkanı Şahin ve beraberindeki heyeti, Uluslararası Sağlık Eşitliği Derneği (USED) Başkanı Osman Bağaç karşıladı.

Ziyarette sivil toplum kuruluşlarının önemine değinin Şahin, mağduriyetlerin yaşandığı yerlerde ele ele verip çözüm arayışına gitmeleri gerektiğini belirtti.

STK’ların çalışmalarını değerli bulduklarını belirten Şahin, "Kısa adı USED olan Uluslararası Sağlık Eşitliği Derneği Başkanı Osman Bağaç kardeşimizi ziyaret ettik. USED halkımızın sorunlarıyla, dertleriyle özellikle mağduriyetlerin yaşandığı her ortamda bulunmaya çalışan ve çözüm önerileri sunan bir sivil toplum kuruluşumuz. Halk için, topum için STK'ların önemini biliyoruz. Dolayısıyla bu derneğimizi de önemsiyoruz. Çalışmalarını da kayda değer buluyoruz.” dedi.

Sorunlara yönelik çözüm üretme noktasında STK’ların çalışmalarını takdir ettiklerini vurgulayan Şahin, “Siyasiler ile STK'ların özellikle sıkıntıların ve mağduriyetlerin yaşandığı yerlerde el ele verip mevcut sıkıntıların giderilmesi için çözüm önerileri üzerinde bulunmaları, bu toplumda belki yetkililerin elini güçlendirmeleri gerekir. Bu bağlamda yaptıkları çalışmaları takdir ederek aramızdaki diyaloğun pekişmesi adına kendilerini ziyaret ettik." diye konuştu. İLKHA

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Eğitim Bir- Sen Beşiri İlçe Başkanı Aksoy:

YÜZ YÜZE EĞİTİM KARARINDAN MEMNUNUZ

ÖZPERK: “YÜRÜMEK SAĞLIKTIR, HUZURDUR”

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, 7’den 77’ye herkese seslenerek sağlık için günde en az 10 bin adım atmalarını istedi.

Vali Şahin Esentepe’deki Külliye İnşaatını İnceledi

Vali Hulusi Şahin, Necat Nasıroğlu Vakfı tarafından yaptırılan Esentepe’deki Külliye inşaatı ve Seyir Terası alanını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Vali Şahin Esentepe’deki Külliye İnşaatını İnceledi

Vali Hulusi Şahin, Necat Nasıroğlu Vakfı tarafından yaptırılan Esentepe’deki Külliye inşaatı ve Seyir Terası alanını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

PKK Operasyonu: 11 Gözaltı

Siirt ve Batman'da PKK'ye işbirlikçilik ve milis faaliyetinde bulundukları gerekçesiyle 11 kişi yakalandı.

KORONA VİRÜSE KARŞI BİLİNÇLENDİRME

Koronavirüs salgını ile mücadele çalışmaları kapsamında eğitim ve öğretime başlayan anaokulu ile ilkokul öğrencilerine belediye tarafında hijyen paketi dağıtıldı.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.