Önceki Sonraki
Onat MHP Rozetini Taktı
MHP Beşiri Parti Binası Açıldı
MEMURLARIN ALIM GÜCÜ ARTIRILMALI
KÖYLERİNE DÖNEN HALKIMIZ DESTEKLENMELİ
FİDANLAR TOPRAKLA BULUŞTU

ŞAHİN: STK’LAR HALKIN ISLAHI İÇİN ÇALIŞMALIDIR

HÜDA PAR İl Başkanı Davut Şahin ve beraberindeki heyet, Özgür-Der Batman Şubesini ziyaret etti
ETİKETLER :
Bu haber 2020-10-22 19:21:20 eklenmiş

 

HÜDA PAR heyeti, Özgür-Der Batman Şubesi Başkanı Ramazan Çelikalp ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Ziyarette sivil toplum kuruluşlarının önemine değinen Şahin, halkın ıslahı için çalışan, yardım çalışmaları yapan ve eğitime katkı sunan STK’lara ihtiyacın olduğunu söyledi.

Pandemi nedeniyle araya konulan sosyal mesafenin kardeşlik bağlarının zayıflamasına engel olmadığını belirten Şahin, “Bu süreçte kardeşliğimizin arasına mesafe kurmamalı ve birbirimizle daha çok dayanışma içinde olmalıyız.” dedi.

Şahin, “Sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretlerimiz kapsamında bugün de Batman Özgür-Der mensubu kardeşlerimizi ziyaret ettik. HÜDA PAR olarak sivil topluk kuruluşlarının toplum açısından önemini biliyoruz. Ziyaretlerimiz kapsamında bir araya geldiğimiz kardeşlerimiz ile sohbetlerimizde bir birimizden istifade etmeye çalışıyoruz. Halkımızın ıslahı için çalışan, yardım çalışmaları yapan ve eğitime katkı sunan sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerini önemsiyoruz. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Ziyaretleri dolayısıyla İl Başkanı Şahin ve heyetine teşekkür eden Çelikalp, HÜDA PAR’ın pandemi sürecinde kurumlar arası oluşan mesafeyi bir nebze olsun gidermek adına yaptığı ziyaretten memnun olduklarını belirtti.

Çelikalp, HÜDA PAR heyetinin gerçekleştirdiği ziyaretin, pandemi sürecinde oluşan olumsuz süreci olumluya dönüştürme noktasında bir katkı sunduğunu düşündüklerini belirterek yapılan ziyaretin hayırlara vesile olmasını diledi. 

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Vali Şahin’den BAŞGAD’a Ziyaret

Batman Valisi ve Batman Belediye Başkan Vekili Hulusi ŞAHİN Batman Şehit ve Gazi Aileleri Derneği (BAŞGAD)’ı ziyaret etti.

Sağlık Çalışanlarına Başarı Belgesi Verilsin

Sağlık-Sen Batman Şube Başkanı Maruf Yalçın, Batman'da bazı sağlık çalışanlarına başarı belgesinin verilmesine ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

ŞİMŞEK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Beşiri ilçemizdeki kurum ziyaretlerini sürdüren HÜDA PAR Beşiri İlçe Başkanı Şimşek bu kapsamda Halk Eğitim Müdürlüğünü, Tarım Ve Ziraat Müdürlüğünü ve Hürriyet İlkokulunu ziyaret etti.

IRAK’LI HASTA ŞİFASINI BATMAN’DA BULDU

Irak’tan gelen Shukur Ato Jolo isimli 65 yaşındaki hasta sağlığına ilimizdeki özel bir hastanede kavuştu.

SALGIN ARTTI YASAKLAR GERİ GELDİ

Geçen kış uygulanan yasakların çoğunu geri getiren İçişleri Bakanlığı Coronavirus genelgesi Batman Valiliğinin sitesinde yayınlandı.

ÖĞRETMENLERİMİZE BAKICI MUAMELESİ

Tüm okulların 31 Aralık’a kadar kapatılmasına karşın okul öncesi kurumların kapatılmamasına tepki gösteren Eğitim-Bir-Sen Beşiri ilçe Başkanı İshak Aksoy, okul öncesi kurum öğretmenlerinin bakıcı muamelesi gördüklerini belirtti.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.