Önceki Sonraki
EĞİTİM BİR SEN’DEN OKULLARA ZİYARET
UMUT KERVANINDAN HAYIRSEVERLERE ÇAĞRI
BEŞİRİ DOĞALGAZ’A KAVUŞACAK
43 akademik personel alacak
Tarım İşletmesi Müdürlüğü çobanlık hizmeti alacak

ŞİMŞEK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Beşiri ilçemizdeki kurum ziyaretlerini sürdüren HÜDA PAR Beşiri İlçe Başkanı Şimşek bu kapsamda Halk Eğitim Müdürlüğünü, Tarım Ve Ziraat Müdürlüğünü ve Hürriyet İlkokulunu ziyaret etti.
ETİKETLER :
Bu haber 2020-11-24 20:05:19 eklenmiş

 

Ziyaretleriyle ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Şimşek, “ Beşiri ilçemizdeki kurum ziyaretlerimiz sürdürüyoruz.  Bu kapsamda Halk Eğitim Müdürü Mehmet Aydemir Beyi kendi makamında ziyaret ettik. Kendisi Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki kurslarla ilgili bize bilgilendirmede bulundu. Bu kursların halka tarafından ilgi gördüğünü, ayrıca vatandaşların bütçesine de katkı sağladığını ifade etti. Kurslara daha çok İŞKUR üzerinde kayıt yapan bayanlar ilgi gösteriyormuş. Sohbetimiz esnasında bu ve benzeri konularda karşılıklı bilgilendirme ve görüş alışverişi oldu.” Dedi.

Beşiri Tarım İlçe Müdürü Hasan Uraz’ı da ziyaret ettiklerini belirten Şimşek, “ Sayın Uraz özellikle ilçemizdeki tarım arazilerinin büyük bir meblağ tuttuğunu söyledi.  Beşiri’deki tarım alanlarının il merkezindeki tarım alanlarından daha çok olduğunu vurgulayan Uraz, bunun ilçe halkına ciddi katkı sağladığını belirtti. Sayın Uraz fıstık ekimi konusunda da bizleri bilgilendirip çiftçilere seminer verdiklerini ifade etti. Uraz Beyle gayet yararlı bir sohbetimiz oldu.  Uraz Bey her anlamda halka hizmet ve bilgi vermeye hazır olduklarını belirtti.” Dedi.

Kurum ziyaretlerine okul müdürlerini de eklediklerini belirten Şimşek,  bu kapsamda Hürriyet İlkokulu Müdürü Enver Akın’ı ziyaret ettiklerini belirtti.  Akın’ın Hüda par heyetinin ziyaretinden ziyadesiyle memnun olup kendilerine teşekkür ettiğini vurgulayan Şimşek,  şunları söyledi:“ Sayın Akın özellikle Pandemi döneminde çocuklara eğitim verme konusunda çok zorlandıklarını, şaşırmış durumda olduklarını ifade ettiler. Ben de yaptıkları işin çok önemli olduğunu, özellikle manevi değerlerin önemsendiği bir eğitim çalışmasının mukaddes olduğunu vurguladım. Çocuklara bu anlamda maddi ve manevi destek sağlanması gerektiğini belirttim.” 

 

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Karayolları Genel Müdürlüğü 4 adet arsa satacak

Hatay'da Karayolları Genel Müdürlüğüne ait 4 adet arsa satışa sunuldu.

Jeotermal kaynak işletme ruhsatlı sahanın kiralama işi yapılacaktır

Jeotermal kaynak işletme ruhsatlı sahanın kiralama işi yapılacaktır

77 sözleşmeli personel alınacak

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesindeki Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünde 77 sözleşmeli personel istihdam edilecek.

EĞİTİM BİR SEN’DEN OKULLARA ZİYARET

Eğitim Birsen İl ve İlçe Yönetimi Beşiri ilçemizde bazı okulları ziyaret ederek okullarda sorun ve problemlerini dinledi.

ZİRAAT ODASI ÖNEMLİ BİR KURULUŞ

Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret eden AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Ziraat Odalarının çiftçilere her türlü desteği sağlayan önemli bir kuruluş olduğunu söyledi.

SAĞLIK PERSONELLERİ AŞI OLDU

Batman İl Sağlık Müdürü Mehmet Hakan Pamukçu ve sağlık çalışanları ile eczacılar, Coronavirus aşısı oldu.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.