Önceki Sonraki
EĞİTİM BİR SEN’DEN OKULLARA ZİYARET
UMUT KERVANINDAN HAYIRSEVERLERE ÇAĞRI
BEŞİRİ DOĞALGAZ’A KAVUŞACAK
43 akademik personel alacak
Tarım İşletmesi Müdürlüğü çobanlık hizmeti alacak

ÖĞRENCİLERDEN TÜGVA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

TÜGVA Beşiri temsilciliğini ziyaret eden Üniversite hazırlık öğrencileri, katkılarından dolayı TÜGVA yönetimine teşekkür etti.
ETİKETLER :
Bu haber 2021-01-03 19:02:30 eklenmiş

 

Üniversite hazırlık öğrencileri TÜGVA Beşiri temsilciliğini ziyaret etti. Ziyaret esnasında TÜGVA Beşiri İlçe Temsilcisi Cundullah Dedebek hazırlık öğrencilerinin pandemi sürecinde yaşadığı sıkıntıları dinledi ve Türkiye Gençlik Vakfı olarak her zaman gençlerin hizmetinde olduklarını dile getirdi.

Gençlerin yaralarını sarmaya başladıklarını dile getiren Dedebek, “ Maddi ve manevi değerlerine sahip çıkan sosyal ve kültürel anlamda kendini geliştiren bir nesil için çıktığımız bu yolda lise ve ortaokul koordinatörlüklerimiz de çalışmalarını sürdürüyor. 7’den 70’ e ilçemizde bulunan bütün insanlar için faydalı olmaya çalışıyoruz.” Dedi.

Öğrenciler adına konuşan Muhammet TONGÜÇ ise,” TUGVA’nın bize verdiği bu imkândan ötürü teşekkür ederiz. Bizlere bu pandemi sürecinde verimli ders çalışma imkânı tanıdığından ötürü çok minnettarız. Okullar kapandı, evlerimizde küçük kardeşlerimizin olması sebebiyle verimli çalışamıyorduk. TÜGVA temsilcisi Cundullah Dedebek’ in girişimleri sayesinde TUGVA bizlere okul oldu.” İfadelerini kullandı.

TUGVA’nın gençler için emek, çaba sarf ettiğini belirten Tongüç, “ Bizim üniversite kazanmamız için bütün imkânlarını seferber ettiklerine bizzat kendimiz şahitlik ediyoruz,  geleceğimiz için bizlere ışık tutuyorlar. Burası çalışmaya elverişli bir ortam. Bizler gibi üniversiteye hazırlanmak isteyen bütün öğrenciler bu çalışmadan faydalanabilir. Özellikle evinde çalışma ortamı olmayan, programlı ve düzenli çalışmak isteyen herkes için çok faydalı olacağına inanıyorum.” Dedi. MEHMET TAHİR AKGÜL

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Karayolları Genel Müdürlüğü 4 adet arsa satacak

Hatay'da Karayolları Genel Müdürlüğüne ait 4 adet arsa satışa sunuldu.

Jeotermal kaynak işletme ruhsatlı sahanın kiralama işi yapılacaktır

Jeotermal kaynak işletme ruhsatlı sahanın kiralama işi yapılacaktır

77 sözleşmeli personel alınacak

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesindeki Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünde 77 sözleşmeli personel istihdam edilecek.

EĞİTİM BİR SEN’DEN OKULLARA ZİYARET

Eğitim Birsen İl ve İlçe Yönetimi Beşiri ilçemizde bazı okulları ziyaret ederek okullarda sorun ve problemlerini dinledi.

ZİRAAT ODASI ÖNEMLİ BİR KURULUŞ

Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret eden AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Ziraat Odalarının çiftçilere her türlü desteği sağlayan önemli bir kuruluş olduğunu söyledi.

SAĞLIK PERSONELLERİ AŞI OLDU

Batman İl Sağlık Müdürü Mehmet Hakan Pamukçu ve sağlık çalışanları ile eczacılar, Coronavirus aşısı oldu.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.