Önceki Sonraki
ÖZPERK’TEN HAZAR'A PLAKET
Yüzlerce Vatandaş İstihdam Edilecek
İKİKÖPRÜ’DE HİZMET SEFERBERLİĞİ
HÜDA PAR YÖNETİMİNDEN KAN BAĞIŞI
HAZAR ANKARA YOLCUSU

KURTARAN ÖĞRENCİLERE SESLENDİ

İl Milli Eğitim Müdür Mahmut Kurtaran, yeni eğitim öğretim yılı münasebetiyle öğrencilere seslendi.
ETİKETLER :
Bu haber 2021-09-12 13:17:38 eklenmiş

 

Kurtaran yayınladığı mesajında, “Eğitim, toplumsal yaşamımıza yön vermede, geleceğe yönelik adımlarımızı daha sağlam atmada ve ülkemizin farklı alanlar da başarıya ulaşmasında vazgeçilmez bir öğedir. Bizlerde, yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın geleceğe hazırlanması hususunda idarecilerimizden öğretmenlerimize, bütün maarif kadromuzla köklü ilim geleneğimizi ihya edebileceğimiz, geleceğin nesillerini yarınlara en iyi şekilde hazırlayabileceğimiz, ilmi, fikri, sosyal, kültürel ve manevi alanlarda gelişimlerini sağlayabileceğimiz bir eğitim öğretim yılı geçirmek için bütün hazırlıklarımızı yapmış bulunuyoruz.” Dedi.

Kurtaran, “Sevgili Öğrenciler, uzun süredir sizlerden ayrı kalan okullarımızın tekrar neşeli seslerinizle buluştuğunu görmek bizlere büyük bir mutluluk yaşattı. Okul bahçelerimizde, koridorlarımızda ve sınıflarımızda sizlerin sesini duymak en büyük mutluluk kaynağımız oldu. Bu mutluluk tablosunun devam etmesi için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz. Bu mutluluğun devam etmesi için Bakanlığımız ve Sağlık Bakanlığı arasında hazırlanan rehber kapsamında gerekli tüm tedbirleri aldık.” İfadelerini kullandı.

Kurtaran şunları söyledi: “Sevgili Öğrenciler, bizler sizin bu mutluğunuzun devam etmesi ve sağlıklı bir şekilde eğitime devam etmeniz için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Sizlerden tek istediğimiz bol bol kitap okuyarak, çalışarak, araştırarak kendinizi en güzel şekilde yetiştirmenizdir. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Atacağınız başarılı adımlara ülkemizin bilim seviyesini çok daha iyi yerlere getireceğinize yürekten inanıyorum. Bu konuda bizler ve öğretmenleriniz sizlere güveniyor ve inanıyoruz.” MEHMET MİKYAS

               

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
TÜRMOB'dan Yeminli Mali Müşavirlik Sınavlarına ilişkin duyuru

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre;

Burdur'da kamu konutu satışı

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre;

Akaryakıt istasyonu kiralama ihalesi

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre;

ÖZPERK’TEN HAZAR'A PLAKET

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafii Özperk, Ankara’ya tayini çıkan Beşiri Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ender Hazar’a plaket vererek çalışma hayatında başarılar diledi.

Yüzlerce Vatandaş İstihdam Edilecek

İŞKUR Batman İl Müdürlüğü Beşiri ilçemizin de aralarında olduğu Batman il ve ilçelerinde 224 kişiyi çeşitli kurumlara istihdam edecek.

Yoğun Bakımdaki Hastaların Yüzde 95’i Aşısız

Yoğun bakım servisinde yatan hastaların yüzde 95’inin aşısız olduğunu belirten Batman İl Sağlık Müdürü Mehmet Hakan Pamukçu, vatandaşları aşı olmaya çağırarak hayatlarını riske atmamalarını istedi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.