Önceki Sonraki
TPIC’e ait kamyon şarampole yuvarlandı
HÜDA PAR’DAN SAADET’E ZİYARET
ÇİFTÇİLERE HİBER DESTEKLİ TOHUM DAĞITILACAK
BEŞİRİ’DE BÖLGESEL TEKVANDO ŞAMPİYONASI
Beşiri’de Taekwondo Şampiyonası Başlıyor

Türkiye Birincisi Oldular

Ahmedi Hani Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Eğitimde Başarılı Örnekler Sergisinde "Hayallerimdeki Masallara Dokun" projesiyle Türkiye Birincisi oldu.
ETİKETLER :
Bu haber 2021-10-24 11:36:07 eklenmiş

 

Yapılan jüri oylamasıyla ilk üç proje arasında yer almayı başaran "Hayalimdeki Masalara Dokun" adlı proje açık halkoylaması ile edebiyat, sosyal ve kültür kategorisinde birinci olmaya hak kazandı.

ÖDÜLLERİNİ MEHMET GÖRMEZ’DEN ALDILAR

İstanbul'da düzenlenen ödül programında öğrenciler birincilik ödülü olan 10 bin TL'lik ödülü ve başarı plaketlerini Eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet GÖRMEZ ile Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif YILMAZ'dan aldılar. Ödül törenine Ahmedi Hani Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü İdris TAYMUR, Proje Danışmanı Öğretmen Zeynep Aslan, Öğrenciler Nurullah YAVUZ, Furkan ACAR ve Muhammet YÜKSELTEN katıldı.

Öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut KURTRAN: "Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün Türkiye geneli düzenlemiş olduğu Eğitimde Başarılı Örnekler Sergisinde Ahmedi Hani Anadolu İmam Hatip Lisemiz Türkiye birincisi olarak bizleri mutlu eden bir başarı elde etti. Öğrencilerimizin Danışman öğretmen nezaretinde hazırladığı "Hayallerimdeki Masallara Dokun" projesi 380 proje arasından ilk 3'e girmeyi başararak Türkiye geneli yapılan açık oylamada Türkiye birincisi oldu. "Hayallerimdeki Masallara Dokun" projesiyle Türkiye birincisi olan öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve okul idaremizi tebrik ediyorum." dedi.

Başarılı Örnekler Sergisi; İmam Hatip Okullarındaki öğrencilerin öğrenmesine ve akademik gelişimine katkı sağlayan, bilimsel faaliyetler ile sistemli bir şekilde ilerlemeyi öğreten, sosyal-kültürel-sanatsal ve sportif faaliyetler ile öğrencilerin gelişimini destekleyen, değerleri davranış haline getiren bireyleri yetiştiren, toplumsal sorumluluk ve gönüllülük programlarını hayata geçiren, öğretmen ve yöneticilerin mesleki gelişimi yoluyla kurumsal kapasitelerini artıran, proje uygulamaları ile gözlemlenen veya ihtiyaç duyulan bir alana yönelik çözüm üreten ve böylece eğitim ve öğretimin iyileştirilmesine yönelik değişim ve dönüşüm oluşturan başarılı örneklerin ve model uygulamaların teşvik edilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilmekte.

MEHMET MİKYAS

 

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Okul binası yaptırılacaktır

Basın ilan kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yayınlanan ilana göre;

Park ve saha işleri yaptırılacaktır

Basın ilan kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yayınlanan ilana göre;

Bitlis'te kamu lojmanları satışa sunuldu

Basın ilan kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yayınlanan ilana göre;

Yağ Satışında Adet Sınırlandırılması

Batman’da, ellerindeki kısıtlı yağı tüm tüketicilere ulaştırmak için sınırlı satış yöntemini kullanan kimi marketler, tüketicilerin mağdur olmaması için market raflarında yağ satışlarında sınırlama getirdi.

Un Fiyatlarının Artması Fırıncıları Tedirgin Ediyor

Un çuvalının fiyatının 270 lirayı bulduğunu belirten Batmanlı fırıncılar, ekmeğin fiyatının zamlanmaması halinde kepenk kapatmayla karşı karşıya kalacaklarını belirtti.

TPIC’e ait kamyon şarampole yuvarlandı

Beşiri ilçesine bağlı Beşpınar köyü yolunda meydana gelen kazada TPIC Batman Bölge Müdürlüğüne ait kamyon şarampole yuvarlandı.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.