Önceki Sonraki
TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU
BATMAN VE EĞİTİMİNİ TRT GAP’A ANLATTI
MANEVİYATSIZLIK GENÇLERİ BUNALIMA SÜRÜKLÜYOR
ÜST KİMLİK İSLAM KARDEŞLİĞİ
HAK-İŞ’TEN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ

AHLAKSIZ AKADEMİSYENE TEPKİLER DİNMİYOR

Hazreti Meryem’e dil uzatan Akademisyen Cihat Kısa'ya tepkiler sürüyor. Kısa’ya bir tepki de Beşiri Saadet Partisi ilçe Başkanı Ebubekir Dedebekten’ten geldi.
ETİKETLER :
Bu haber 2022-01-09 13:29:03 eklenmiş

 

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat hocalarından Cihat Kısa'nın ders esnasında Hz. Meryem'i ve Hz. İsa'nın son anlarını anlattığı ses kaydı olay yarattı. Cihad Kısa'nın ders esnasında Hz. Meryem'i iffetsizlikle itham ettiği sözlerine bir tepki de Beşiri Saadet Partisi ilçe Başkanı Ebubekir Dedebek’ten geldi.

Dedebek yaptığı açıklamada, "Geçtiğimiz günlerde Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde dekan yardımcısı olarak görev yapan Cihat Kısa isimli şahsın Hz. Meryem hakkında çirkin iftiralarda bulunduğu ses kaydının ortaya çıkması bizleri derinden yaralamıştır. Ne gariptir ki ortaya çıkan bu çirkin ifadeleri tenkit etmesi gereken fakülte dekanlığı kendi hocalarına sahip çıkmış, bu rezalete ortak olmuştur.” İfadelerini kullandı. MEHMET MİKYAS

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
TÖRENLE KARNELER DAĞITILDI

Yarıyıl tatiline giren öğrenciler karne heyecanı yaşarken Beşiri Kaymakamı Şener, 15 Temmuz İlkokulunda yapılan törenle öğrencilere karne dağıttı.

ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI

6 Eylül'de başlayan 2021-2022 eğitim ve öğretim sezonunun ilk yarısı, sona erdi. Ülke genelinde milyonlarca öğrenci karne heyecanı yaşarken Beşiri ilçemizde de binlerce öğrenci aynı heyecanı yaşadı.

DONDURUCU SOĞUKTA HAYAT MÜCADELESİ

Çökme tehlikesi bulunan ve harabeyi andıran tek katlı kerpiç evde yaşayan 6 nüfuslu Karakuluç ailesi, dondurucu soğukta hayatta kalma mücadelesi veriyor.

HAKSİAD: “İKİNCİ BİR KAPANMAYI KALDIRAMAYIZ”

Omicron varyantının ilimizde de hızla yayılmaya başlandığını belirten HAKSİAD Batman Şube Başkanı Cemal Çetiz, halka kurallara uyma çağrısı yaparak, Batman’ın ikinci bir kapanmayı kaldıramayacağını söyledi.

TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

Batmanlı 7’nci sınıf öğrencisi Halit Taş, 90 ülkede online ve yazılı olarak gerçekleştirilen Uluslararası Kanguru Matematik Yarışmasında Türkiye birincisi oldu.

PKK Mensuplarına Yönelik Operasyon

Batman Valiliğinden yapılan açıklamada, Sason ilçesinde Zori Bölgesinde 718 personelin katılımıyla PKK mensuplarına yönelik operasyon başlatıldığı duyuruldu.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.