Önceki Sonraki
YETKİ EMİN ELLERDE
ŞENER; “HERKES BİR ENGELLİ ADAYI”
SIFIR ATIK KÜTÜPHANESİ
HÜDA PAR HEYETİNDEN ENGELLİLERE ZİYARET
Engelliler Derneğinden Şener’e Ziyaret

ÜST KİMLİK İSLAM KARDEŞLİĞİ

Saadet Partisi Beşiri İlçe Teşkilatından bir heyet HÜDA PAR Beşiri İlçe Teşkilatına iade-i ziyarette bulundu. Ziyaret esnasında taraflar farklı partilerde de olsalar üst kimliğin İslam kardeşliği olduğu vurgusu yaptı.
ETİKETLER :
Bu haber 2022-01-16 13:41:48 eklenmiş

Saadet Partisi Beşiri İlçe Başkanı Ebubekir Dedebek ve beraberindeki heyet, HÜDA PAR Beşiri İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Dedebek ve beraberindekilerini HÜDA PAR Beşiri İlçe Başkanı M. Ali Şimşek ve ilçe teşkilatından partililer karşıladı. Sıcak bir ortamda geçen ziyarette ilçenin sorunları, gündemdeki diğer konular ve çözüm önerileri konuşuldu.

Ziyaretle ilgili bilgilendirmede bulunan HÜDA PAR Beşiri İlçe Başkanı M. Ali Şimşek, “ Biz HÜDA PAR olarak daha önce kongrelerini yapan Saadet Partisi Beşiri İlçe Teşkilatını ziyaret edip hayırlı olsun temennisinde bulunmuştu. Onlar da bize iade-i ziyarette bulundular. Ziyaretimiz karşılıklı temenniler içerisinde, güzel bir muhabbet ortamında geçti. Önemli konular konuşuldu, görüş alışverişi yapıldı” ifadelerini kullandı.

İSLAM KARDEŞLİĞİ PARTİLER ÜSTÜ BİR KİMLİKTİR

Ziyarette konuşulan ana tema hakkında da bilgilendirmede bulunan Başkan Şimşek, “ Ana temamız üst kimlik konusuydu. Ziyarette konuşan Sayın Dedebek, farklı partilerden de olsalar üst kimliğin İslam kardeşliği olduğu vurgusunda bulundu. Bundan ötürü karşılıklı görüş alışverişinde bulunmamız, istişare etmemiz gerektiğini söyledi. Biz de aynı görüşte olduğumuzu, aynı düşünceyi paylaştığımızı söyledik. Farklı partilerden de olsak İslam’ın her şeyin üstünde bir kimlik olduğunu, bu kimlik doğrultusunda hareket etmemiz gerektiğini ifade ettik. İslam kardeşliğinin, İslam davasının her şeyin üstünde olduğunu vurguladık” diye konuştu. MEHMET MİKYAS

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
YETKİ EMİN ELLERDE

Eğitim Bir Sen Beşiri Şube Başkanı İshak Aksoy 2022 yılında bir kez daha yetkinin emin ellerde olduğunu söyledi.

ŞOFÖR ALIMI İPTAL EDİLDİ

Batman Belediyesi 60 Şoför personel alımının iptal edildiğini duyurdu.

ŞENER; “HERKES BİR ENGELLİ ADAYI”

10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası münasebetiyle Beşiri Kaymakamı Mahmut ŞENER Beşiri Engelliler Derneğine ziyaret gerçekleştirdi.

SIFIR ATIK KÜTÜPHANESİ

Beşiri Anadolu İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından kurulan ‘Sıfır Atık Kütüphanesi’nin açılışı gerçekleştirildi.

HÜDA PAR HEYETİNDEN ENGELLİLERE ZİYARET

Hüda Par Beşiri İlçe Teşkilatından bir heyet, ilçedeki engellilerin derneğini ziyaret edip sorunlarını dinledi.

Engelliler Derneğinden Şener’e Ziyaret

Beşiri Engelliler Derneği'nden Beşiri Kaymakamı Mahmut Şener'e ziyaret.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.