Önceki Sonraki
YETKİ EMİN ELLERDE
ŞENER; “HERKES BİR ENGELLİ ADAYI”
SIFIR ATIK KÜTÜPHANESİ
HÜDA PAR HEYETİNDEN ENGELLİLERE ZİYARET
Engelliler Derneğinden Şener’e Ziyaret

DOKTOR EKSİKLİĞİ GİDERİLSİN

Beşiri halkının ilçe devlet hastanesinde doktor eksikliği şikâyeti üzerine hastanenin başhekimi Dr. Ömer Faruk DURSUN’u ziyaret eden HÜDA PAR Beşiri İlçe Başkanı M. Ali ŞİMŞEK, halkın talebini başhekime ilettiklerini söyleyerek Beşiri’deki doktor eksikliğinin giderilmesini istedi.
ETİKETLER :
Bu haber 2022-03-26 14:02:58 eklenmiş

 

Parti teşkilatından bir heyetle Beşiri Devlet Hastanesini Ziyaret ettiklerini belirten Şimşek, ziyaretle ilgili bilgilendirmede bulundu. Şimşek yaptığı açıklamada, “İlçemizde devlet hastanesinde doktor eksikliği olduğu yönünde aldığımız şikâyet ve duyumlar üzerine ilçe teşkilatı olarak Başhekim Dr. Ömer Faruk DURSUN’u ziyaret ettik. Halkın doktor eksikliği konusunu başhekime ilettik. Konuyla ilgili bilgi istedik” ifadelerini kullandı.

Başhekim Dursun’un kendilerini doktor eksikliği konusunda bilgilendirdiğini belirten Şimşek, “ Kamu hastanelerindeki istifalar sonucunda hekim sıkıntısı yaşandığını belirtti Dursun Bey. Dolayısıyla Batman merkezdeki doktor sıkıntısı giderilmeden Beşiri’ye doktor atanmasının olamayacağını belirtti. Daha önce diş hekimi, dâhiliye uzmanı, kadın doğum uzmanı ilçemizde varken kamu hastanelerindeki boşluktan ötürü buradaki uzmanların merkeze alındığını söyledi. Sebebi ise Batman nüfusunun Beşiri nüfusununsan çok olması.” Dedi.

Şimşek açıklamasının devamında şunları söyledi: “ Sayın Dursun, doktor eksikliğinin giderilmesi konusunda çalışmalarının, girişimlerinin olduğunu bildirdi bize. Ancak merkezdeki sorunun çözülmesi lazım. Sayın Dursun, yakın zamanda Beşiri’ye bir diş hekiminin geleceği müjdesini de verdi. Yeni Beşiri Cezaevinin yapılmış olmasının kendileri için bir avantaj olduğunu söyleyen sayın Dursun, devlet hastanesi için ek bina talebi olduğu konusunda da bizleri bilgilendirdi.”

Beşiri’deki doktor eksikliğinin giderilmesi için girişimlerini sürdüreceklerini, bu konunun takipçisi olacaklarını belirten HÜDA PAR Beşiri İlçe Başkanı ŞİMŞEK, halkın sorun ve taleplerinin her zaman sözcüsü olacaklarını vurguladı. MEHMET MİKYAS

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
YETKİ EMİN ELLERDE

Eğitim Bir Sen Beşiri Şube Başkanı İshak Aksoy 2022 yılında bir kez daha yetkinin emin ellerde olduğunu söyledi.

ŞOFÖR ALIMI İPTAL EDİLDİ

Batman Belediyesi 60 Şoför personel alımının iptal edildiğini duyurdu.

ŞENER; “HERKES BİR ENGELLİ ADAYI”

10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası münasebetiyle Beşiri Kaymakamı Mahmut ŞENER Beşiri Engelliler Derneğine ziyaret gerçekleştirdi.

SIFIR ATIK KÜTÜPHANESİ

Beşiri Anadolu İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından kurulan ‘Sıfır Atık Kütüphanesi’nin açılışı gerçekleştirildi.

HÜDA PAR HEYETİNDEN ENGELLİLERE ZİYARET

Hüda Par Beşiri İlçe Teşkilatından bir heyet, ilçedeki engellilerin derneğini ziyaret edip sorunlarını dinledi.

Engelliler Derneğinden Şener’e Ziyaret

Beşiri Engelliler Derneği'nden Beşiri Kaymakamı Mahmut Şener'e ziyaret.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.