Önceki Sonraki
El Broşürleriyle Farkındalık Eğitimi
BEŞİRİ YOLUNDA KORKUNÇ KAZA
HİZMET-İŞ SENDİKASI BEŞİRİDE ÇIKARMA YAPTI
KÖYDES Değerlendirme Toplantısı yapıldı
BATI ENDEKSLİ EĞİTİM SİSTEMİ ÇÖKMÜŞTÜR

BEŞİRİ UMUT KERVANI YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ

Beşiri Umut Kervanı, Beşiri’de ihtiyaç sahibi olan 50 aileye kurban etti dağıtarak yüzlerini güldürdü.
ETİKETLER :
Bu haber 2022-07-23 11:24:48 eklenmiş

 

Beşiri Umut Kervan’ının ilçedeki muhtaç ve yetimlere yönelik yardım faaliyetleri sürüyor. En son ilçedeki yoksul ve yetim vatandaşlara her biri iki buçuk kilo olan kurban etti paketleri dağıtıldı.

Çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmede bulunan Beşiri Umut Kervanı temsilcilerinden Adnan Önder, “ Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da hayırsever vatandaşlarımızla yoksul ve muhtaçlar arasında köprü görevi gördük. Hayırseverlerin kestiği kurban etlerini arkadaşlarımızla dağıttık. 50 yetim ve muhtaç aileye kurban eti dağıtarak yüzlerini güldürdük” ifadelerini kullandı.

Et dağıtımından önce muhtaç ailelere gıda paketi de dağıttıklarını vurgulayan Önder, “ Yardım çalışmalarımız sürecek. Hayırseverlerle muhtaç vatandaşlar arasında köprü görevi görmeye devam edeceğiz.” Diye konuştu. MEHMET TAHİR AKGÜL

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
BİK'TEN KAMUOYU AÇIKLAMASI

"Anayasa Mahkemesi’nin (AYM) 10 Mart 2022 tarihinde oy çokluğu ile aldığı kararın Resmi Gazetede yayınlanması sonrası Basın İlan Kurumu, AYM kararına ilişkin kamuoyunun bilgilendirilmesi adına açıklamada bulundu.

İTTİHADUL ULEMA’DAN KERBELA MEAJI

Aşura günü münasebetiyle açıklamalarda bulunan İTTİHADUL ULEMA Genel Başkanı, Batmanlı tanınan âlim Molla Enver Kılıçarslan, Kerbela hadisesinden alınacak önemli derslerin olduğunu söyledi.

El Broşürleriyle Farkındalık Eğitimi

Beşiri ilçemizde çeşitli kurumlarda çalışan, esnaf olan, serbest meslek sahibi erkeklere el broşürleri dağıtılarak “Bilgilendirme ve Farkındalık Oluşturma Eğitimleri” verildi.

PEYGAMBER SEVDALILARINDAN "AŞURA GÜNÜ" MESAJI

Peygamber Sevdalıları Vakfı Beşiri Koordinatörlüğü tarafından yayımlanan mesajda, insanlık tarihi boyunca sevinçle karşılanan Aşura Günü’nde Kerbela faciasının da yaşandığı hatırlatılarak bu katliamın mümin yürekleri kanatmaya devam ettiği vurgulandı.

ÇINARALTI PİKNİK ALANI İLGİ ODAĞI

Hasankeyf’e bağlı Üçyol( Dıfne) Köyünde bulunan Çınaraltı Piknik alanı su sorunu halledilebilirse görselliği ve sahip olduğu yeşil alanıyla Beyazsuya rakip olabilecek bir mekân.

BEŞİRİ YOLUNDA KORKUNÇ KAZA

Batman-Beşiri Karayolunda tekstil işçilerini taşıyan minibüs ile otomobilin çarpışması sonucu yaşanan kazada 17 tekstil işçisi yaralandı.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.