Önceki Sonraki
ÜRETİM YAPAN FABRİKALARA ZİYARET
MUHTARLAR YEMEKTE BULUŞTU
ERASMUS ÖĞRENCİLERİ KAYMAKAM ŞENER'İ ZİYARET ETTİ
DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI BAŞLADI
ÇİFTÇİLERE TOHUMLUK KIRMIZI MERCİMEK

Medical Park Hastanesi İsim Değişikliğine Gitti

Sentez Sağlık Hizmetleri, Medical Park Hastaneler Grubu’ndan ayrılarak marka ismini Medical Point Hastaneler Grubu olarak yeniledi.
ETİKETLER :
Bu haber 2022-07-31 10:06:42 eklenmiş

 

Yapılan anlaşma ile birlikte isimleri Medical Park olan Batman, İzmir ve Gaziantep hastanelerinin yeni adı Medical Point olacak.

Hastanede düzenlenen basın lansmanında yeni marka ismini açıklayan Medical Point Batman Hastanesi Genel Müdürü Yavuz Selim Baş, yeni sağlık grubunun merkezi yönetiminin İzmir’de olacağını söyledi. Zincirin sadece 3 hastane ile sınırlı kalmayacağını söyleyen Baş, “Sağlık sektöründeki yatırımlarımıza devam edeceğiz. Kurulduğumuz günden bu yana dünyanın dört bir yanından 10 milyonun üzerinde hastamıza şifa vermenin gururunu yaşıyoruz. Yeni markamız ile birlikte daha fazla uluslararası hasta kabul eden ve daha fazla özellikli işlemlerin yapılacağı sağlık noktaları haline geleceğiz. Çünkü 27 yıldır bunun için çabalıyoruz. Sektördeki emekleme dönemimizden sonra yürüme dönemimizi de sonlandırdık. Şimdi ise koşma dönemimizdeyiz. Sağlığın kalbi bundan sonra Medical Point’te atacak.” dedi.

“Medical Point İle Birlikte Sağlık Noktaları Olmaya Devam Edeceğiz”

Hassasiyetle seçilmiş hekim kadrosu ile her sağlık kuruluşunda yapılamayan özellikli işlemleri yapabildiklerini belirten Baş, “Onkoloji, Romatoloji, Hematoloji gibi alanlarda Batman’ın referans sağlık grubu konumundayız. Alanında uzman, akademik unvanlı hekim kadromuz ile sağlık alanındaki son gelişmeleri yakında takip ederek, kişiye özel tedavi seçeneklerini hastalarımıza sunuyoruz. Yine Batman’da ilk olarak yan dallarda büyük başarılara imza attık. Yeni markamız Medical Point ile birlikte en güncel tedavilerin uygulandığı sağlık noktaları olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

“Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz”

1996 yılından bu yana teknolojiyi yakından takip ettiklerini dile getiren Baş “Dünyadaki değişimin farkında olan bir vizyonla hareket ediyoruz. Bu vizyonun verdiği güçle hastalarımızı tanı ve tedavide ihtiyaç duydukları en güncel teknoloji ile buluşturuyoruz. Şu an ülkemizde sadece sayılı merkezlerde bulunan teknolojik bir alt yapıya sahibiz. Bu yatırımlarımızı, çağın gerektirdiği şekilde artırmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

“Batman’da Turizm 12 Ay Devam Edecek”

Sağlık turizmine önem verdiklerini söyleyen Baş, “Batman’da sağlık turizmi anlamında odak noktası biziz. Ama sadece kuzey Irak ile sınırlı kalmayacağız. Diğer ülkeler için de çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz markamızı dünyada tanınan bir hastane grubu haline getirmek.” şeklinde konuştu. MEHMET MİKYAS

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
ÜRETİM YAPAN FABRİKALARA ZİYARET

Vali Ekrem Canalp, Beşiri yolu üzerinde bulunan Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) üretim yapan tekstil, plastik ambalaj, yalıtım ve yapı kimyasalları üretimi yapan fabrikaları ziyaret ederek, üretim faaliyetleri hakkında firma yetkililerinden bilgi aldı.

MUHTARLAR YEMEKTE BULUŞTU

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla ilçemizdeki muhtarlar Beşiri Kaymakamlığının düzenlediği yemekte buluştu. Yemekli toplantıya Kaymakam Şener de katıldı.

ERASMUS ÖĞRENCİLERİ KAYMAKAM ŞENER'İ ZİYARET ETTİ

Beşiri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Kaymakam Şener’i ziyaret etti.

DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Uzun bir müddettir yapılması beklenen doğalgaz çalışması nihayet başladı.

ÇİFTÇİLERE TOHUMLUK KIRMIZI MERCİMEK

Beşiri ilçemizde 148 çiftçiye toplamda 60 ton Sertifikalı Mercimek Tohumu dağıtıldı.

Yetim ve Öksüz Çocuklar Kahvaltıda Ağırlandı

Vali Ekrem CANALP ve Eşi Dr. Ayten CANALP hanımefendi, ilimizde ikamet eden öksüz ve yetim çocukları Vali konağında düzenlenen kahvaltı programında ağırladı.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.