Önceki Sonraki
El Broşürleriyle Farkındalık Eğitimi
BEŞİRİ YOLUNDA KORKUNÇ KAZA
HİZMET-İŞ SENDİKASI BEŞİRİDE ÇIKARMA YAPTI
KÖYDES Değerlendirme Toplantısı yapıldı
BATI ENDEKSLİ EĞİTİM SİSTEMİ ÇÖKMÜŞTÜR

Medical Park Hastanesi İsim Değişikliğine Gitti

Sentez Sağlık Hizmetleri, Medical Park Hastaneler Grubu’ndan ayrılarak marka ismini Medical Point Hastaneler Grubu olarak yeniledi.
ETİKETLER :
Bu haber 2022-07-31 10:06:42 eklenmiş

 

Yapılan anlaşma ile birlikte isimleri Medical Park olan Batman, İzmir ve Gaziantep hastanelerinin yeni adı Medical Point olacak.

Hastanede düzenlenen basın lansmanında yeni marka ismini açıklayan Medical Point Batman Hastanesi Genel Müdürü Yavuz Selim Baş, yeni sağlık grubunun merkezi yönetiminin İzmir’de olacağını söyledi. Zincirin sadece 3 hastane ile sınırlı kalmayacağını söyleyen Baş, “Sağlık sektöründeki yatırımlarımıza devam edeceğiz. Kurulduğumuz günden bu yana dünyanın dört bir yanından 10 milyonun üzerinde hastamıza şifa vermenin gururunu yaşıyoruz. Yeni markamız ile birlikte daha fazla uluslararası hasta kabul eden ve daha fazla özellikli işlemlerin yapılacağı sağlık noktaları haline geleceğiz. Çünkü 27 yıldır bunun için çabalıyoruz. Sektördeki emekleme dönemimizden sonra yürüme dönemimizi de sonlandırdık. Şimdi ise koşma dönemimizdeyiz. Sağlığın kalbi bundan sonra Medical Point’te atacak.” dedi.

“Medical Point İle Birlikte Sağlık Noktaları Olmaya Devam Edeceğiz”

Hassasiyetle seçilmiş hekim kadrosu ile her sağlık kuruluşunda yapılamayan özellikli işlemleri yapabildiklerini belirten Baş, “Onkoloji, Romatoloji, Hematoloji gibi alanlarda Batman’ın referans sağlık grubu konumundayız. Alanında uzman, akademik unvanlı hekim kadromuz ile sağlık alanındaki son gelişmeleri yakında takip ederek, kişiye özel tedavi seçeneklerini hastalarımıza sunuyoruz. Yine Batman’da ilk olarak yan dallarda büyük başarılara imza attık. Yeni markamız Medical Point ile birlikte en güncel tedavilerin uygulandığı sağlık noktaları olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

“Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz”

1996 yılından bu yana teknolojiyi yakından takip ettiklerini dile getiren Baş “Dünyadaki değişimin farkında olan bir vizyonla hareket ediyoruz. Bu vizyonun verdiği güçle hastalarımızı tanı ve tedavide ihtiyaç duydukları en güncel teknoloji ile buluşturuyoruz. Şu an ülkemizde sadece sayılı merkezlerde bulunan teknolojik bir alt yapıya sahibiz. Bu yatırımlarımızı, çağın gerektirdiği şekilde artırmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

“Batman’da Turizm 12 Ay Devam Edecek”

Sağlık turizmine önem verdiklerini söyleyen Baş, “Batman’da sağlık turizmi anlamında odak noktası biziz. Ama sadece kuzey Irak ile sınırlı kalmayacağız. Diğer ülkeler için de çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz markamızı dünyada tanınan bir hastane grubu haline getirmek.” şeklinde konuştu. MEHMET MİKYAS

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
BİK'TEN KAMUOYU AÇIKLAMASI

"Anayasa Mahkemesi’nin (AYM) 10 Mart 2022 tarihinde oy çokluğu ile aldığı kararın Resmi Gazetede yayınlanması sonrası Basın İlan Kurumu, AYM kararına ilişkin kamuoyunun bilgilendirilmesi adına açıklamada bulundu.

İTTİHADUL ULEMA’DAN KERBELA MEAJI

Aşura günü münasebetiyle açıklamalarda bulunan İTTİHADUL ULEMA Genel Başkanı, Batmanlı tanınan âlim Molla Enver Kılıçarslan, Kerbela hadisesinden alınacak önemli derslerin olduğunu söyledi.

El Broşürleriyle Farkındalık Eğitimi

Beşiri ilçemizde çeşitli kurumlarda çalışan, esnaf olan, serbest meslek sahibi erkeklere el broşürleri dağıtılarak “Bilgilendirme ve Farkındalık Oluşturma Eğitimleri” verildi.

PEYGAMBER SEVDALILARINDAN "AŞURA GÜNÜ" MESAJI

Peygamber Sevdalıları Vakfı Beşiri Koordinatörlüğü tarafından yayımlanan mesajda, insanlık tarihi boyunca sevinçle karşılanan Aşura Günü’nde Kerbela faciasının da yaşandığı hatırlatılarak bu katliamın mümin yürekleri kanatmaya devam ettiği vurgulandı.

ÇINARALTI PİKNİK ALANI İLGİ ODAĞI

Hasankeyf’e bağlı Üçyol( Dıfne) Köyünde bulunan Çınaraltı Piknik alanı su sorunu halledilebilirse görselliği ve sahip olduğu yeşil alanıyla Beyazsuya rakip olabilecek bir mekân.

BEŞİRİ YOLUNDA KORKUNÇ KAZA

Batman-Beşiri Karayolunda tekstil işçilerini taşıyan minibüs ile otomobilin çarpışması sonucu yaşanan kazada 17 tekstil işçisi yaralandı.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.