Önceki Sonraki
KAYMAKAMLAR TOPLANTISI YAPILDI
BEŞİRİ KAYMAKAMLIĞINA YILMAZ ATANDI
Uçak Ambulans İle Hastaneye Kaldırıldılar
BEŞİRİ’DE DİŞ POLİKLİNİĞİ HİZMETE BAŞLADI
Şehitler İçin Mevlid Okutuldu

BEŞİRİ’DE DİŞ POLİKLİNİĞİ HİZMETE BAŞLADI

Beşiri ilçesinde yeniden faaliyete giren ve Beşirili vatandaşların Batman merkeze gelmelerine gerek kalmadan birçok diş tedavilerini yapabilecekleri Diş polikliniği hizmete başladı.
ETİKETLER :
Bu haber 2023-03-19 13:03:24 eklenmiş

Beşiri İlçe Sağlık Müdürü ve Beşiri Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İbrahim Gökalp gazetemize yaptığı açıklamada, Covid salgını sonrası tekrar hizmete başlayan diş hekimliği polikliniği ile Beşiri halkına hizmet vermeye başladıklarını anlattı.

Covid salgınında, pandemi sürecinde hizmet vermeye ara verdiklerini söyleyen Gökalp, “Diş hekimliği polikliniği olarak en son 2018 yılında hizmet vermiştik. Araya Covid pandemisinin girmesiyle bir aksaklık yaşanmıştı. Bütün çalışanlar pandemiyle ilgilenmişti. Bu pandeminin de yavaş yavaş kalkmasıyla beraber diş ekimliği polikliniğimizi aktif hala getirdik. Şu anda bir diş hekimimiz bir ünitemizle hizmet veriyoruz. Periapikal cihazımız var, çekimlerimizi yaparak ona göre işlem yapılıyor. Hem gerek il sağlık müdürümüzün desteğiyle hem kaymakamımızın ilgisiyle diş hekimliği polikliniğimizi açmış bulunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

“BATMAN’A GİTMEYE GEREK KALMADI”

Birçok hizmeti diş hekimi polikliniğinde verebileceklerini söyleyen Gökalp, “Beşiri’de ikamet eden vatandaşlarımız Batman’a gitmeye gerek kalmadan özellikle, diş temizleme, diş çekimi, kanal tedavisi ve benzeri tedavileri burada yapabileceğiz artık. Hastalarımızın Batman’a gitmelerine gerek kalmadan tedavi edebileceğiz. Tabi ki ADSM’yede diş hekimlerimiz yönlendirecektir. Tabi panoramik cihazımız yok. Aslında o cihaz olursa daha ileri işlemleri de yapabileceğiz. Cihaz alımı için isteğimizi de yaptık. Onları da kurarsak daha ileri işlemleri de yapabileceğiz inşallah.” dedi.

 

“VATANDAŞLAR MHRS ÜZERİNDEN, E-DEVLET’TEN RANDEVU ALABİLİR”

Hastaneden kolaylıkla randevu alınabileceğini belirten Gökalp, “Hastanemizde MHRS sistemimiz aktif durumdadır. Vatandaşlarımızı MHRS üzerinden ya da E-Devlet üzerinden randevu alıp hastanemize gelebilirler. Herhangi bir gün sınırlaması yok. En az bir gün öncesinden randevu almaları gerekiyor. Şu anda da bütün uzmanlarımızın randevu hizmeti aktiftir. Randevularını alabilirler.” diye belirtti. MEHMET TAHİR AKGÜL

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
RAMANLI KÖY KÖY DOLAŞIYOR

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı köy ziyaretleri kapsamında Hasankeyf köylerini ziyaret ederek halkın sorun ve taleplerini dinledi.

GIDA DENETİMLERİ SÜRÜYOR

Tarım İl Müdürlüğü Gıda ve Yem Şubesi bünyesinde kurulan gıda denetim ekipleri ile ilimizde kayıtlı yaklaşık 2450 Gıda İşletmesinde yapılan denetimler devam ediyor.

YAPICIOĞLU; “EĞİTİM DEVRİMİNE İHTİYACIMIZ VAR”

Batmanlı Siyasetçi, HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "Mutlaka müfredatımızı sil baştan gözden geçirecek bir eğitim devrimine ihtiyacımız var. Biz önce insan yetiştirmeliyiz." dedi.

Nasıroğlu’ndan Halk Eğitim Merkezine Ziyaret

Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, yeni eğitim binasına taşınan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünü denetleyip yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Valilik Dolandırıcılara Karşı Uyardı

Valilik, mülki idare amirleri adına para talebinde bulunarak vatandaşları dolandırmak isteyenlere karşı uyarıda bulundu.

İL TEMSİLCİLİĞİ DART TURNUVASI

TBBDF (Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu) Batman İl Temsilciliği Dart Turnuvası’nı gerçekleştirdi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.