Önceki Sonraki
KAYMAKAMLAR TOPLANTISI YAPILDI
BEŞİRİ KAYMAKAMLIĞINA YILMAZ ATANDI
Uçak Ambulans İle Hastaneye Kaldırıldılar
BEŞİRİ’DE DİŞ POLİKLİNİĞİ HİZMETE BAŞLADI
Şehitler İçin Mevlid Okutuldu

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Batman’daydı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz’u “Şehir Buluşmaları” kapsamında Batman’ı ziyaret etti.
ETİKETLER :
Bu haber 2023-08-31 18:17:18 eklenmiş

Şehir Buluşmaları” programına katılmak için ilimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, Valilik ziyaretinde bulundu. Parti teşkilatı ile buluşan Yazuz, esnaf ziyaretinde de bulundu.

Yavuz ve Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ziyaretler kapsamında Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’i makamında ziyaret etti. Merkez kampüste gerçekleşen ziyarette Rektör Demir ve vekiller kampüsü gezdi.

Bölgesel kalkınmaya katkı sunan projeler ve çalışmalarla şehrine ve öğrencilerine sahip çıkan bir üniversite misyonu benimsediklerini belirten Rektör Demir, yeni dönemde bilimsel çalışmalarla akademinin nabzını tutacaklarını belirtti.

Üniversite ve Batman adına yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Ali İhsan Yavuz, Batman’ın ve üniversitenin gelişimiyle birlikte bölgede önemli atılımlar gerçekleşeceğine vurgu yaptı. Batman Halk Kültürü kitabının takdim edildiği görüşmede öğrenci odaklı projelerde üniversitemizin adını görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yavuz, Rektör Demir’e çalışmalarında başarılar diledi. MEHMET MİKYAS

 

 

 

 

 

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
RAMANLI KÖY KÖY DOLAŞIYOR

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı köy ziyaretleri kapsamında Hasankeyf köylerini ziyaret ederek halkın sorun ve taleplerini dinledi.

GIDA DENETİMLERİ SÜRÜYOR

Tarım İl Müdürlüğü Gıda ve Yem Şubesi bünyesinde kurulan gıda denetim ekipleri ile ilimizde kayıtlı yaklaşık 2450 Gıda İşletmesinde yapılan denetimler devam ediyor.

YAPICIOĞLU; “EĞİTİM DEVRİMİNE İHTİYACIMIZ VAR”

Batmanlı Siyasetçi, HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "Mutlaka müfredatımızı sil baştan gözden geçirecek bir eğitim devrimine ihtiyacımız var. Biz önce insan yetiştirmeliyiz." dedi.

Nasıroğlu’ndan Halk Eğitim Merkezine Ziyaret

Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, yeni eğitim binasına taşınan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünü denetleyip yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Valilik Dolandırıcılara Karşı Uyardı

Valilik, mülki idare amirleri adına para talebinde bulunarak vatandaşları dolandırmak isteyenlere karşı uyarıda bulundu.

İL TEMSİLCİLİĞİ DART TURNUVASI

TBBDF (Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu) Batman İl Temsilciliği Dart Turnuvası’nı gerçekleştirdi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.