Önceki Sonraki
KAYMAKAMLAR TOPLANTISI YAPILDI
BEŞİRİ KAYMAKAMLIĞINA YILMAZ ATANDI
Uçak Ambulans İle Hastaneye Kaldırıldılar
BEŞİRİ’DE DİŞ POLİKLİNİĞİ HİZMETE BAŞLADI
Şehitler İçin Mevlid Okutuldu

BATSO SEKTÖR TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

BATSO’da 2. Sektör Buluşmaları İstişare Toplantısı; Zahireciler ve Hububatçılar ile Tarım ve zirai ilaç sektörünün temsilcileri katılımıyla yapıldı.
ETİKETLER :
Bu haber 2023-08-31 18:19:05 eklenmiş

Toplantıda sektör sorunları tek tek ele alındı. Batman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir DEMİR yaptığı açıklamada sektörlerde yaşanan sorunları dinleyip ve çözüm önerileri ile birlikte ilgili kurum ve kuruluşlara rapor halinde iletilmek üzere gerekenler yapılacağını ve sorunların takipçisi olacağını dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde Ankara’da Ekonomi Şurası’na katılan DEMİR, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet YILMAZ’ a Batman’ın gelişmesi ve büyümesini sağlayan Tekstil sektörünün sorunlarını rapor halinde sunmuştu.

DEMİR; “Sektör toplantılarını düzenli olarak devam edecek ve tüm sektörlere ulaşıp sorunlarını tek tek dinleyip sektör sorunlarını çözüme kavuşturmak üzere ben ve yönetim kurulu üyelerim gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Biz bunu çok iyi biliyoruz “Batman büyürse Türkiye büyür” dedi. MEHMET MİKYAS

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
RAMANLI KÖY KÖY DOLAŞIYOR

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı köy ziyaretleri kapsamında Hasankeyf köylerini ziyaret ederek halkın sorun ve taleplerini dinledi.

GIDA DENETİMLERİ SÜRÜYOR

Tarım İl Müdürlüğü Gıda ve Yem Şubesi bünyesinde kurulan gıda denetim ekipleri ile ilimizde kayıtlı yaklaşık 2450 Gıda İşletmesinde yapılan denetimler devam ediyor.

YAPICIOĞLU; “EĞİTİM DEVRİMİNE İHTİYACIMIZ VAR”

Batmanlı Siyasetçi, HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "Mutlaka müfredatımızı sil baştan gözden geçirecek bir eğitim devrimine ihtiyacımız var. Biz önce insan yetiştirmeliyiz." dedi.

Nasıroğlu’ndan Halk Eğitim Merkezine Ziyaret

Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, yeni eğitim binasına taşınan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünü denetleyip yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Valilik Dolandırıcılara Karşı Uyardı

Valilik, mülki idare amirleri adına para talebinde bulunarak vatandaşları dolandırmak isteyenlere karşı uyarıda bulundu.

İL TEMSİLCİLİĞİ DART TURNUVASI

TBBDF (Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu) Batman İl Temsilciliği Dart Turnuvası’nı gerçekleştirdi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.