Karabulut GABB Asil Üyesi Seçildi

Karabulut GABB Asil Üyesi Seçildi

ABONE OL
Haziran 5, 2024 14:15
Karabulut GABB Asil Üyesi Seçildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Beşiri Belediye Başkanı Alpaslan Karabulut Güneydoğu Anadolu Belediyeler Birliği (GABB) asil üyeliğine oy çokluğuyla seçildi.

Güneydoğu Anadolu Belediyeler Birliği (GABB) seçiminde oy çokluğuyla asil üyeliğine seçilen Beşiri Belediye Başkanı Alpaslan Karabulut; “Mahalli idare birliği kanunu gereğince Güneydoğu Anadolu Belediyeler Birliğine (GABB) asil üye olarak seçilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemiz adına hayırlara vesile olsun.” dedi.

Başkan Ekmiş, GABB Komisyon Üyeliğine Seçildi

Güneydoğu Anadolu Belediyeler Birliği (GABB) üyeliğine seçilen Balpınar Belediye Başkanı İmadeddin Ekmiş, Diyarbakır’da yapılan ilk toplantıda Komisyon üyeliğine seçildi.

Güneydoğu Anadolu Belediyeler Birliği (GABB) 2024 yılı olağanüstü meclis toplantısına, Beşiri Belediye Başkanı Alpaslan Karabulut, Balpınar Belediye Başkanı İmadeddin Ekmiş ve Belediye Meclis Üyesi Kemal Demir de katıldı.

Ekmiş ve Demir Komisyona Seçildi

Diyarbakır Sezai Karakoç Kültür Merkezi toplantı salonunda yapılan seçimde Balpınar Belediye Başkanı Ekmiş ve Meclis üyesi Demir oy çokluğuyla GABB Denetim komisyonu ve plan bütçe komisyonu daimi üyeliklerine seçildiler.

Batman ve Diyarbakır seçimlerinden başarıyla çıkan ve oy çokluğuyla seçildiklerini belirten Ekmiş, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bizlere güvenen ve teveccüh gösteren Belediye Başkanlarına ve meclis üyelerine teşekkür deriz. Birlik bünyesi içindeki Bütün Belediyelerimizle nitelikli ve verimli bir faaliyet dönemi yürüteceğimize inanıyoruz. Bütün makam ve mevkiler halkımıza hizmet etmek için kullanılmadır. Bunun için bizler elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.” MEHMET MİKYAS

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.