TARIM’DA İNOVASYON EĞİTİMİ

TARIM’DA İNOVASYON EĞİTİMİ

ABONE OL
Haziran 9, 2024 16:33
TARIM’DA İNOVASYON EĞİTİMİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Batman Tarım Orman İl Müdürlüğü tarafından teknik personel ve üreticilerin katılımıyla “Enerji Verimliliği, İnovasyon” ve “Tarımda İnovasyon-Batman Tarımında Alternatif Ürünler” konulu bir eğitim toplantısı düzenlendi.

Batman Tarım Orman İl Müdürlüğü tarafından inovasyon eğitimi verildi. Eğitim sunumları Batman Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Rıda TÜR ve İl Müdürlüğü personeli Dr. Ayşegül TAVUKCU tarafından yapıldı.

Eğitimde, tarımda enerji verimliliğinin önemi, yenilikçi teknolojilerin kullanımı ve Batman Tarımında alternatif ürünler konusundaki gelişmeler ele alındı.

Sunumların ardından soru-cevapların ardından toplantı sona erdi.

Eğitimde Ele Alınan Konular:

İnovasyon eğitiminde, Tarımda enerji verimliliğinin önemi, Yenilikçi teknolojilerin kullanımı, Batman Tarımında alternatif ürünler, Enerji tasarruflu tarım uygulamaları, Tarımsal üretimde yenilikçi yaklaşımlar ve Alternatif ürünlerin yetiştirilmesi ve pazarlanması konuları ele alındı

MEHMET MİKYAS

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.