Atatürk Parkında Gazze’ye Destek Açıklaması

Atatürk Parkında Gazze’ye Destek Açıklaması

ABONE OL
Mayıs 21, 2024 14:05
Atatürk Parkında Gazze’ye Destek Açıklaması
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sosyal medya platformu Twitter X’da Direniş Çadırı adıyla örgütlenen gençler tüm Türkiye’de aynı anda basın açıklaması yaptı. Batman’da da bir grup genç Atatürk Parkı önünde bu eyleme destek amaçlı basın açıklaması yaptı.

Gazze’ye destek ve Siyonist israil’i lanetlemek için bir grup genç Batman’da Atatürk Parkı önünde basın açıklaması yaptı.

 Direniş Çadırı isimli Twitter X Sosyal medya hesabının tüm Türkiye’de aynı anda yaptığı basın açıklamalarına destek amaçlı toplandıklarını belirten gençler dua ederek Gazze’deki Müslümanlara destek açıklaması yaptılar.

Grup Atatürk Parkı önünde dövizler taşıyarak “Ey günleri insanlar arasından evirip çeviren Rabbimiz Refah’ta milyonlarca kardeşimizin gönüllerine ferahlık, kalplerine metanet ver. Onlar azimleri ve cesaretleriyle hepimizi örnek oldular. Sen de onların bileklerini güçlendir, zalimlere karşı ayaklarını sabit kur.

Ey Rabbimiz, Filistin’de zalimlerle savaşan direnişi ve onlarla omuz omuza mücadele eden vicdanlı tüm direnişçileri muzaffer eyle. Filistin’de yaşayanların gönüllerini onlara meylettir. Direniş hareketi yöneticilerinin kalbinde zalimlere karşı birliği ve uzlaşma duygusu bırakma.

Ey Rabbimiz, İslam topraklarında mücadele veren bütün İslami hareketleri sana muzaffer eyle. Umduklarına nail korktuklarından emin eyle. Üzerimizden yardımını ve desteğini esirgeme.

Rabbimiz bizi iki cihanda da aziz eyle. Hissetimizi, hikmetimizi daim eyle. bizlere özgür Filistin’i, nasıl mücadelenin tüm dünyayı da özgürleştireceği günleri nasip eyle. Amin.” Şeklinde dua ettiler.  MEHMET TAHİR AKGÜL

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.