Eczane Teknisyenleri Federasyonu Kuruldu

Eczane Teknisyenleri Federasyonu Kuruldu

ABONE OL
Haziran 4, 2024 15:25
Eczane Teknisyenleri Federasyonu Kuruldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Batman, Diyarbakır, Malatya, Şanlıurfa, Elazığ ve Siirt’te görev yapan eczane teknisyenleri tarafından Doğu ve Güneydoğu Eczane Teknisyenleri Federasyonu kuruldu.

Altı ildeki eczane teknisyenleri Doğu ve Güneydoğu Eczane Teknisyenleri Federasyonu adı altında birleşti. Batman, Diyarbakır, Malatya, Şanlıurfa, Elazığ ve Siirt’teki eczane teknisyenleri bu oluşum kapsamında faaliyetlerini yürütecekler.

Doğu ve Güneydoğu Eczane Teknisyenleri Federasyonu adına yapılan açıklamada “Meslektaşlarımıza daha iyi hizmet edebilmek bölge şehirlerimizdeki Teknisyenlerimiz arasında köprü görevi görmek ve derneklerimizi bir araya getirip daha güçlü bir oluşum olmak adına Batman, Diyarbakır, Malatya, Şanlıurfa, Elazığ ve Siirt derneğimiz ile oluşturduğumuz birlikteliği bugün resmileştirdik. 29.05.2024 tarihi itibariyle Doğu ve Güneydoğu Eczane Teknisyenleri Federasyonu kurulmuştur. Tüm meslektaşlarıma ve camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” denildi.

Doğu ve Güneydoğu Eczane Teknisyenleri Federasyonu yönetim kurulu şu şekilde belirlendi:

 Abdullah Ekin: Federasyon Yönetim Kurulu Başkanı, Abdullah Ekin  Başkan (Batman Temsilcisi), Mehmet İhsan Sansar Başkan Yrd. (Diyarbakır Temsilcisi), Erdoğan Gültekin Genel Sekreter (Malatya Temsilcisi), Murat Kılıç Sayman (Elazığ Temsilcisi ), Mahmut Çepiş Yön. Kur. Üyesi (Şanlıurfa Temsilcisi), Hüseyin Yıldız Yön. Kur. Üyesi (Siirt Temsilcisi)

HABER BÜLTENİ

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.